3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

8 restauracji w Arizonie znalazło się na liście 100 najlepszych restauracji do odwiedzenia na Yelp w 2024 roku

8 restauracji w Arizonie znalazło się na liście 100 najlepszych restauracji do odwiedzenia na Yelp w 2024 roku

PHOENIX – Osiem restauracji w Arizonie znalazło się na liście 100 najlepszych miejsc do jedzenia na Yelp w roku 2024!

Tucson i Phoenix w dalszym ciągu podtrzymują swoją reputację miast „smakujących” oferujących szeroką gamę smaków! The Valley ma trzy miejsca na liście, a Tucson cztery. Na liście znalazła się także jedna restauracja w Kingman.

Zobacz pełną listę poniżej:

1. Torrico: Tucson, Arizona

Tomrico

Yelpers opisują Tumerico jako świetną restaurację, która akurat jest wegańska. Według właścicielki kuchni, Wendy Garcia, jej celem w Tumerico było podawanie tradycyjnego meksykańskiego jedzenia, jednocześnie wegetariańskiego i wegańskiego.

14. De Babel: Scottsdale, Arizona

De Babel opisywana jest jako oferująca kuchnię bliskowschodnią o autentycznym smaku i dużych porcjach za rozsądną cenę.

36. Warto na wynos: Mesa, Arizona

Warto na wynos

Yelp/Eileen B.

Yelp twierdzi, że Worth Takeaway oferuje kanapki, wrapy, sałatki i domowe miski, a także domowy makaron i ser. Worth Takeaway co roku organizuje także Halloweenowy pop-up o nazwie Jim Bob's Burgers, który upamiętnia serial komediowy „Bob's Burgers”.

39. Kawiarnia śniadaniowa i lunchowa Buendia: Tucson, Arizona

Buendia Breakfast & Lunch opisywana jest jako jasna i przytulna meksykańska kawiarnia, która serwuje enchiladas, chili i panuje rodzinna atmosfera. Yelpers docenili drobne akcenty w kawiarni, które pokazują, że zespół męża i żony nie ignoruje żadnego szczegółu.

50. Baja Cafe: Tucson, Arizona

Baja Cafe to idealne miejsce na ekskluzywne dania śniadaniowe! Yelp twierdzi, że Baja Cafe przepuszcza ponad 375 000 jajek rocznie i często ustawia się w kolejce po weekendowe śniadania trwające co najmniej godzinę. Ich kreatywne dania, takie jak 13 różnych rodzajów jajek po benedyktyńsku i bułka francuska brioche z bułką cynamonową, są ulubieńcami fanów.

52. Cocina Madrigal: Phoenix, Arizona

Cocina Madrigal – Jared na Yelp

Jared V/Yelp

Cocina Madrigal nie jest obca liście 100 najlepszych produktów Yelp, zajmując pierwsze miejsce w 2022 roku! Wyśmienite meksykańskie jedzenie powstało w umyśle szefa kuchni Leo Madrigala z Oaxaca w Meksyku. Zawiera menu dań komfortowych wzbogaconych smakami południowo-zachodnimi. Cocina Madrigal ma także ponad 3000 pięciogwiazdkowych recenzji, z których wynika, że ​​jest to ulubiona potrawa w Dolinie!

READ  Mila Kunis i Ashton Kutcher zbierają 30 milionów dolarów dla ukraińskich uchodźców

68. La Chiteria: Tucson, Arizona

La Chaiteria jest opisywana jako kawiarnia o tematyce latynoskiej, której właścicielem jest półfinalistka nagrody Jamesa Bearda Wendy Garcia, która jest także właścicielką restauracji numer jeden roku w rankingu Tumerico. La Chaiteria serwuje również tradycyjne dania kuchni meksykańskiej, ale obejmuje także dania mięsne, takie jak al pastor tacos, huevos rancheros i kubańskie tacos!

85. Sirens Cafe & Custom Catering, Kingman, Arizona

Sirens' Cafe & Custom Catering to jedyna restauracja w Arizonie na północ od Valley, która znalazła się na tegorocznej liście! To idealne miejsce na kanapkę dobrej jakości, jeśli jedziesz przez Kingman i chcesz zobaczyć historyczne centrum miasta. Yelperzy twierdzą, że kanapki, a także domowa zupa i ser piwny sprawiają, że jest to idealny przystanek, jeśli robisz zakupy i zwiedzasz okolicę!