26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 luksusowych ofert w Czarny piątek, na które warto zaszaleć

Nie wszystko warto kupować Czarny Piątek. Tak, oferty mogą być atrakcyjne, ale czasami detaliści też Po prostu próbuję zdobyć stare zapasy Lub zastaw produkty niskiej jakości Czarny Piątek i Internet pon.

Ale to nie znaczy, że niektórych nie znajdziesz Dobre oferty Tam – być może wystarczy spojrzeć na górę cennika. Poniżej omówimy niektóre z droższych przedmiotów, takich jak TCL 6-Series Mini LED Smart TV albo Laptop HP Pavilion Aero o przekątnej 13,3 calaMoże nie ma wielkich, przyciągających wzrok ofert, ale warto rozważyć, jeśli chcesz czegoś wyższej jakości.

nie przegap: Najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek w 2022 roku: 50-calowy telewizor Roku za 150 USD, 65-calowy Google TV za 600 USD i więcej

Davida Katzmaiera/CNET

Podczas Czarnego piątku sprzedawcy detaliczni obniżą ceny telewizorów, a niektórzy z nich Świetne oferty tamAle jak mówi stare powiedzenie, dostajesz to, za co płacisz. Cena może być atrakcyjna, ale może nie być to wysokiej jakości telewizor, którego szukasz.

Oto gdzie TCL 6-Series Mini LED Smart TV Nie będę o tym dużo mówić, zamiast tego pozwolę wam przeczytać, co ma do powiedzenia na ten temat David Katzmaier z CNET. Ten telewizor ma doskonały obraz dzięki technologia miniLED I dobra realizacja Pełny system lokalnego ściemniania Co pomaga w krążeniu wokół każdego innego telewizora w tej cenie. Nad ostatni pięć Lata Seria TCL 6 zasłużyła na swoje miejsce jako Najlepszy telewizor za te pieniądze, łącząc doskonałą jakość obrazu z ceną, na którą stać większość kupujących telewizory”.

Przeczytaj naszą recenzję TCL 6-Series Roku TV (2022).

Otrzymujesz powiadomienia cenowe dotyczące Mini LED Smart TV 55 cali z serii 6 firmy TCL

Davida Carnoya/CNET

Zawsze możesz spodziewać się dobrych ofert na produkty Apple podczas Czarnego piątku, w tym wyprzedaży na AirPods. AirPods Max są obecnie dostępne za 450 USD (100 USD od zwykłej ceny 550 USD) w Amazon, Best Buy, Target i Walmart.

To nie jest najniższa oferta, jaką widzieliśmy – w Święto Pracy było to 430 USD – ale jeśli planujesz podarować AirPods Max i potrzebujesz ich przed końcem wakacji, jest to dobra okazja do skorzystania.

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods Max.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące Apple AirPods Max (szary)

Josha Goldmana/CNET

Nie ma nic złego w laptopie, który jest kompaktowy i lekki i Oferuje solidną wydajność przetwarzania (zwłaszcza w grach), długi czas pracy na baterii (na wypadek, gdy jesteś w ciągłym ruchu) i jasny kolorowy ekran (dzięki czemu filmy zawsze wyglądają świetnie).

Laptop HP Pavilion Aero o przekątnej 13,3 cala oferuje to wszystko i jeszcze więcej. Pomimo swojej wielkości, w Aero nadal można znaleźć porty USB i HDMI, których zwykle brakuje w innych podobnych laptopach. Obecnie można go kupić za 480 USD (z 800 USD) bezpośrednio od HP.

Josha Goldmana/CNET

iPad może być najpopularniejszym tabletem, ale jeśli nie jesteś w pełni zainwestowany w ekosystem Apple, może Cię to nie interesować. I na szczęście istnieje wiele tabletów premium do wyboru, które nie są Apple.

Obejmuje to Samsung Galaxy Tab S8 Plus, tablet, który prawie służy również jako laptop, z oszałamiającym 12,4-calowym wyświetlaczem Super AMOLED i częstotliwością odświeżania 120 Hz, aby zapewnić płynniejsze efekty wizualne podczas grania i transmisji na żywo. Nawet Joshua Goldman z CNET mówi: „Galaxy Tab S8 Plus to w zasadzie Androidowy odpowiednik iPada Pro firmy Apple”.

READ  Fed Powell rozwiewa obawy związane z recesją, odmawiając podniesienia stóp procentowych o 75 punktów bazowych

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące tabletu Samsung Galaxy Tab S8 Plus (różowe złoto, 128 GB)

Dołek

Nie ma wielu ofert w Czarny piątek na model Nintendo Switch OLED, ale Dell obecnie sprzedaje coś, co może być najlepszą ofertą dla graczy.

Pakiet Nintendo Switch OLED, który obecnie kosztuje 400 USD, zawiera nie tylko konsolę, kontroler i wszystko, czego potrzebujesz, ale także kontroler padów i Splatoon 3.