6 maja, 2024

49ers zdobywają tytuł NFC West za imponującym Brockiem Purdym

The San Francisco 49ers To już trzeci raz w ciągu ostatnich czterech lat, kiedy rozgrywane są play-offy.

Niners zdobyli koronę NFC West prowadząc 21-13 Seattle Seahawks Czwartkowy wieczór.

Zespół San Fran poprawił się do 10-4 dzięki wygranej, podczas gdy nadzieje Seattle na sezon po sezonie przyniosły kolejny sukces, ponieważ przegrali trzy z ostatnich czterech meczów.

The Niners grają po raz trzeci w tym sezonie jako rozgrywający, ale nadal wyglądają tak dobrze, jak przez cały rok.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

George Kittle nr 85 z San Francisco 49ers świętuje po strzeleniu gola przeciwko Seattle Seahawks podczas trzeciej kwarty meczu na Lumen Field 15 grudnia 2022 r. W Seattle w stanie Waszyngton.
(Christopher Maszt / Getty Images)

Odkrył, że fascynacja Brooke Purdy trwała od samego początku Jerzego Keitla za przyłożenie z 28 jardów. W rzeczywistości ukończył swoje pierwsze 11 podań tej nocy. Seahawks wybrali się na pierwsze cztery przejażdżki tej nocy, trzy razy z rzędu.

Zdecydowali się na rzut z gry w drugiej kwarcie, ale podczas następnej jazdy Travis Homer przegrał fumble, a Niners zdołali wrócić na linię sześciu jardów w Seattle na mniej niż minutę przed końcem. Następnie Christian McCaffrey znalazł strefę końcową i do przerwy prowadził Niners 14-3.

Dziewiątki dostały piłkę na rozpoczęcie drugiej połowy i znowu był to Kittle, tym razem zdobywając 54-jardowe przyłożenie do domu, dając San Fran prowadzenie 21-3. Seattle zdobyło kolejnego gola z gry w trzeciej kwarcie, w końcu zdobywając pierwsze przyłożenie w meczu – odbiór Noah Fant z 10 jardów – z 3:35 przed końcem do straty ośmioma punktami, ale Niners zdołali przyspieszyć zegar i wyrwać zwycięstwo.

DONTAE JOHNSON OF STEELERS MÓWI, KTO DOKŁADNIE CHCE W TYM TYGODNIU W ĆWIERCIEPAKU

Purdy skończył 17-na-26 na 217 jardów i dwa przyłożenia, podczas gdy Kittle prowadził z 93 jardami w powietrzu po czterech łapach, w tym dwóch przyłożeniach. McCaffrey również wykonał swoje regularne akcje, mając 138 jardów w akcji (108 w pośpiechu, 30 jardów).

Rozgrywający Seahawks, Geno Smith, rzucił na 238 jardów i późno zdobył 31 z 44 podań. Seattle ma tylko 277 jardów ofensywy.

Brock Purdy nr 13 z San Francisco 49ers świętuje po przyłożeniu przeciwko Seattle Seahawks podczas trzeciej kwarty meczu na Lumen Field 15 grudnia 2022 r. W Seattle w stanie Waszyngton.

(Steve Chambers/Getty Images)

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

W każdym z ostatnich pięciu meczów w play-offach osiągnęli co najmniej mistrzostwo konferencji NFC, a jeśli Brock Purdy będzie kontynuował swoją przygodę z Kopciuszkiem, nie ma powodu sądzić, że tak się nie stanie w styczniu.