24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

49ers wierzą w inteligencję i wszechstronność Logana Ryana przed meczem Commanders – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers wierzą w inteligencję i wszechstronność Logana Ryana przed meczem Commanders – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Ze względu na bezpieczeństwo debiutanta Ji'Ayira Browna wykluczonego z niedzielnego meczu 17. tygodnia 49ers przeciwko Washington Commanders, weteran Logan Ryan jest na dobrej drodze, aby po raz pierwszy wystartować w barwach czerwono-złotych.

To właśnie zdolność Ryana do płynnego przejścia do drugiej drużyny San Francisco jest powodem, dla którego trener Kyle Shanahan i dyrektor generalny John Lynch zdecydowali się go pozyskać na początku grudnia po kontuzjach Talanoi Hufangi i George'a Odoma. Teraz, gdy Brown jest odsunięty na bok ze względu na skręcone kolano, Ryan jest kolejnym zawodnikiem, któremu zależy na bezpieczeństwie.

„Jestem naprawdę szczęśliwa, że ​​go mam” – Shanahan powiedziała Gregowi Papie.Plan gry 49ers„Pierścień.” „Nie wiedziałem [Ryan]Ale grałem często przeciwko niemu i zawsze miałem wiele szacunku, gdy grałem przeciwko niemu. Uważam, że był naprawdę dobrym graczem.

„[He] „Zawsze wyglądał na jednego z najmądrzejszych graczy na boisku”.

Kiedy Hufanga i Odom odnieśli kontuzję, 49ers wiedzieli, że Brown pomimo młodego wieku jest gotowy obsadzić to stanowisko. Shanahan powiedział jednak, że mając niewielkie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa w składzie, zespół natychmiast wziął na cel Ryana. Tak się złożyło, że ochroniarz przebywał na rejsie z rodziną, kiedy zadzwonili do niego 49ers, a teraz, zaledwie kilka tygodni później, w niedzielę w FedExField będzie miał szansę wywrzeć pozytywny wpływ na San Francisco.

„Zawsze jesteś o jedną kontuzję od gościa, który nie jest gotowy na występy w ważnych meczach i grę na pozycji wyjściowej” – Shanahan powiedział Pope’owi. „Możesz to zrobić z kilkoma początkującymi i tak dalej, ale robi się to coraz trudniejsze i zawsze masz nadzieję, że znajdzie się facet z doświadczeniem, który może to zrobić”.

Podczas piątkowego wywiadu dla KNBR, zanim Brown został oficjalnie wykluczony z niedzielnego meczu, Lynch wyjaśnił, dlaczego ma pewność, że Ryan będzie w stanie odegrać większą rolę.

READ  Jake Mangum nie jest chroniony przed draftem do Reguły 5

„Miło jest mieć na koncie faceta o dużej wszechstronności” – Lynch powiedział KNBR. „…To miło, że jeśli Ji'Ayir nie może pojechać, możesz zwrócić się do takiego faceta jak Logan Ryan i czuć się komfortowo z tym, co masz”.

W piątek Shanahan powiedziała reporterom, że Brown ma „szansę” na powrót w przyszły weekend na ostatni mecz sezonu zasadniczego 49ers przeciwko Los Angeles Rams na stadionie Levi's. Ale w międzyczasie wie, że Ryan jest więcej niż zdolny do obsadzenia tego stanowiska.

„Kiedy z nim graliśmy, zawsze wyglądał na świadomego, inteligentnego zawodnika i gościa, który miał duże doświadczenie w grze na wielu różnych pozycjach obrony” – powiedział Shanahan reporterom. „Sprowadziliśmy go, gdy mieliśmy pewne kontuzje. Odkąd tu jest, wygląda dobrze, tak jak mieliśmy nadzieję, że będzie. Teraz, gdy odczuliśmy te kontuzje, spełnia tę rolę”.

„Wyglądał dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Czuje się bardzo komfortowo i wie, co robi, a gra nie jest dla niego zbyt ważna”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk