1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nathaniel Hackett mówi, że Denver Broncos „zdecydowanie powinien był to zrobić” w decydującej czwartej części

Nathaniel Hackett mówi, że Denver Broncos „zdecydowanie powinien był to zrobić” w decydującej czwartej części

Englewood, Kolorado. Po namyśle trener Denver Broncos, Nathaniel Hackett, powiedział we wtorek, że „zdecydowanie” powinien był opuścić rozgrywającego. Russell Wilson Rozegraj czwartą i piątą grę w ostatnich sekundach porażki poniedziałkowej nocy w Seattle zamiast wysyłać kickera Brandon McManus Aby spróbować rzutu do kosza z 64 jardów.

„Patrząc wstecz, z pewnością powinniśmy byli to zrobić” – powiedział Hackett. „Jedną z tych rzeczy, patrzysz na to i mówisz: „Oczywiście, że musimy iść, przegapiliśmy bramkę z pola”. „Ale w tym przypadku mieliśmy plan i wiedzieliśmy, że 46 to znak”.

Próba rzutu karnego McManusa poszła szeroko w lewą stronę, a decyzja Hacketta przytłoczyła prawie wszystko, co dotyczyło jego debiutu w sezonie zasadniczym jako głównego trenera.

Tylko dwie piłki NFL, od 1960 roku, wykonały próby na odległość co najmniej 64 jardów, a najdłuższy cel w historii Lumen Field to 56 jardów.

McManus, który ma jedną z najsilniejszych nóg wśród wszystkich kickerów w lidze, wciąż jest 1 na 5, włączając w to poniedziałkowe marnowanie, w próbach co najmniej 60 jardów w swojej karierze. Ponadto w zeszłym sezonie, według badań ESPN Stats & Information, zespoły dokonały konwersji 48% swoich czwartych i piątych zagrań.

Hackett powiedział, że rozumie, jak niewielu kopaczy próbowało wykonać co najmniej 64 jardy – tylko Matt Prater na 64 jardach w 2013 roku i Justin Tucker Z rekordowym rekordem 66 jardów ustanowionym w 2021 r. – ale po rozmowie z trenerami specjalnymi, a także z McManusem we wstępnym meczu, zdecydowali, czy drużyna trafi na 46-metrową linię Seahawks na przerwie, czy na mecie – w przypadku meczu , McManus spróbuje kopnąć.

Wilson zdawał sobie sprawę z decyzji, że próba rzutu z pola nastąpi na czwartym miejscu w dół, jeśli Broncos dotrą do Seahawks 46 na trzecim miejscu, zanim Broncos zmierzą się z decyzją podczas ostatniego podjazdu. Na 3-14 Wilson wykonał podanie na 9 jardów, aby cofnąć się Javonte Williams Kto przeniósł piłkę do Seattle 46.

READ  Harmonogram futbolu uniwersyteckiego, mecze 2022: co oglądać w czwartym tygodniu, kanały telewizyjne, godziny rozpoczęcia meczów sobotnich

„Poszlibyśmy na to”, powiedział Hackett we wtorek, gdyby Williams zyskał o jeden jard mniej.

„Powiedzieliśmy, że 46 jardów, linia 46 jardów była tam, gdzie chcieliśmy być” – powiedział Hackett. „…To nie zadziałało, to jest do bani, ale hej, to część tego.

„To część bycia na tym stanowisku, bycia w tym zawodzie. Te rzeczy będą się zdarzać cały czas, zdarzają się przez całą moją karierę, nawet gdy mój tata był trenerem, jesteś na to gotowy, rozumiesz to. Ty muszę dalej szlifować”.

Hackett powiedział również, że „nie powinniśmy być w takiej sytuacji”, biorąc pod uwagę, że Broncos przegrali dwa kroki w starciu z Seahawks 1 w wyniku kolejnych piłek w trzeciej kwarcie, a kolejny atak został wykolejony przez falstart z rzutu karnego na Seahawks 3 Wilson zakończył grę podaniem na 340 jardów, a Broncos pokonali Seahawks w sumie 433-253.

Obrona Broncos utrzymała bezbramkowy atak Seahawks z odległości zaledwie 34 jardów również w drugiej połowie.

„W końcu to spadło na mnie, to był nasz plan, to była linia boczna, do której musieliśmy się dostać, wszyscy o tym wiedzieliśmy, tak mówiliśmy na rajdzie, zanim to zrobiliśmy” – powiedział Hackett. „Nigdy nie powinienem był tego mieć. … Oczywiście ostateczna decyzja, którą powiedziałbyś, że powinieneś był zrobić, powinieneś był to zrobić, ale myślę, że najbardziej frustruje mnie czerwona strefa. Mieliśmy wiele okazji. Byliśmy cale dalej.”