3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

27-latka zarabiająca 650 000 dolarów rocznie w Los Angeles, w drodze do 1 miliona dolarów

27-latka zarabiająca 650 000 dolarów rocznie w Los Angeles, w drodze do 1 miliona dolarów

Ta historia jest częścią CNBC Make It Pieniądze Tysiąclecia Seria szczegółowo opisująca, jak ludzie na całym świecie zarabiają, wydają i oszczędzają pieniądze.

Kiedy Lauren Simmons przedstawia się nowym ludziom, zwykle mówi, że interesuje się finansami.

Ale tak naprawdę 27-latek jest autorem, producentem, gospodarzem podcastów, prezenterem telewizyjnym, aniołem biznesu i członkiem zarządu kilku firm finansowych.

To dużo dla jednej osoby, ale Simmons jest przyzwyczajona do kontrolowania swojej kariery. Już kilka razy przeszła do historii: w 2017 roku, w wieku 22 lat, został nią Simmons Najmłodszy trader na pełny etat Na Wall Street Drugi kupiec pochodzenia afrykańskiego W 229-letniej historii giełdy nowojorskiej.

Ale na nowojorskiej giełdzie Simmons dowiedziała się, że zarabiała tylko 12 000 dolarów, podczas gdy koledzy z tej samej pracy i kwalifikacji zarabiali ponad 120 000 dolarów. Od tego momentu zobowiązała się, że nigdy nie zarobi mniej niż 120 000 dolarów rocznie.

27-letnia Lauren Simmons jest ekspertem finansowym, który jest na dobrej drodze do zarobienia w tym roku miliona dolarów.

Tristan Pelletier | CNBC Zrób to

Simmons opuścił parkiet w 2018 roku i założył spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, aby zarządzać wszystkimi swoimi projektami.

W ciągu ostatnich kilku lat dostałem oferty na książkę, film, program telewizyjny i podcast. Jej najbardziej stały dochód pochodzi z wypowiedzi z wypowiedziami (średnio dwa na miesiąc) i może zarobić do sześciu cyfr na umowach z markami.

Nie ma dwóch takich samych dni Simmons pracuje po godzinach iw weekendy, a spotkania ma już o 3 nad ranem i do 23:00, ponieważ pracuje z ludźmi z całego świata. Jej najnowszym projektem jest praca hostingowa w serialu „Going Public” z transmisją na żywo, co wymaga sfilmowania samego serialu i podróżowania w celu jego promocji.

W 2021 roku Simmons przeniósł się do Los Angeles i zarobił 650 000 dolarów. W 2022 r. jest na dobrej drodze do zarobienia miliona dolarów.

Ogromne oszczędności

Simmons dorastała w Marietta w stanie Georgia z matką, bratem bliźniakiem i młodszą siostrą. Przypisuje ścisły budżet swojej matki za to, jak się uczy Zaoszczędź 85% jej dochodówKtórą zaczęła, zarabiając tylko 12 000 $ w Nowym Jorku. Ledwo wystarczało na opłacenie transportu, kiedy mieszkała z rodziną w pobliskim New Jersey, a ona nie wydawała żadnych pieniędzy na wychodzenie.

W 2017 roku, w wieku 22 lat, Lauren Simmons została najmłodszym pełnoetatowym traderem na Wall Street i drugim afroamerykańskim traderem w historii nowojorskiej giełdy.

Dzięki uprzejmości Lauren Simmons

Simmons przyznaje, że jej dzisiejsza strategia oszczędzania nie jest najbardziej konwencjonalna, ale działa na jej korzyść.

Całość swoich zarobków przesyła na konto oszczędnościowe i często tego nie dotyka. Czeka również tak długo, jak to możliwe, aby zdeponować swoje wygrane. Simmons ukończyła kilka wystąpień w styczniu, ale będzie wymagała od swojego kierownika biznesowego, aby zachował czeki nawet przed ich wygaśnięciem, więc tak naprawdę nie zobaczysz tego dochodu do marca.

„Lubię, żeby moje pieniądze były poza zasięgiem wzroku, żebym ich nie wydawała” – mówi.

Czasami przelewasz pieniądze na oddzielne konto czekowe, które utrzymujesz na poziomie 2000 USD na codzienne wydatki. Daje sobie trochę więcej na urodziny i święta, ale nigdy nie pozwala sobie na wydawanie więcej niż 15% swoich zarobków każdego miesiąca.

Nie ma dwóch takich samych dni dla Lauren Simmons, która spotyka się już od 3:00 do 23:00, a także dużo podróżuje do pracy.

Tristan Pelletier | CNBC Zrób to

Mimo że wyrobiła sobie markę w świecie finansów, Simmons nie czuje się cały czas ekspertem. Właśnie zacząłeś inwestować na giełdzie podczas pandemii kryzysu w 2020 r. Trzymasz swój fundusz awaryjny, oszczędności i pieniądze emerytalne na jednym koncie bankowym. I bez skrupułów chwaliła się świecami Bath & Body Works: „Za każdym razem, gdy mają skaleczenia, jestem tam”.

Jeśli chodzi o zarządzanie własnymi pieniędzmi, „Myślę, że są dni, kiedy jestem w tym przyzwoity”, mówi Simmons, ale „wiem, że jest wiele do nauczenia się za każdym razem, gdy przechodzę na inny etap mojego życia”.

Jak wydaje pieniądze?

Oto spojrzenie na to, jak Simmons zazwyczaj wydaje swoje pieniądze od stycznia 2022 roku.

Elham Attizar | CNBC Zrób to

  • Leasing: 3850 USD, płatne za rok z góry i obejmuje Wi-Fi, wodę i parking
  • Transport: 195 USD za ubezpieczenie samochodu i około 20 USD za wysyłkę Tesli, którą wynajmujesz w ramach LLC
  • zwierzak: 200 USD za karmę dla psów i pielęgnację?
  • do dyspozycji: 182 USD obejmuje zakupy, rozrywkę i artykuły gospodarstwa domowego
  • jedzenie: 165 USD na artykuły spożywcze i na wynos
  • ubezpieczenie zdrowotne: 100 USD, płatne za rok z góry
  • Usługi: 43 USD za ogrzewanie i prąd
  • Subskrypcje: 24 USD za aplikację medytacyjną Hay House, Hulu i The New York Times

Zarobki Simmonsa wahają się gwałtownie od 12 000 do 150 000 USD miesięcznie, więc planują z wyprzedzeniem duże wydatki. Na przykład zapłaciłeś roczny czynsz z góry, kiedy się wprowadziłeś. Za ubezpieczenie zdrowotne płacisz za każdym razem rocznie, a ubezpieczenie samochodu za każdym razem przez sześć miesięcy.

Kolejną dużą stałą w jej budżecie jest jej 7-letnia maltańska córka Casper. Każdego miesiąca między pielęgnacją a karmą dla zwierząt wydajesz na nią około 200 dolarów. „Żyje bardzo luksusowym stylem życia” – mówi Simmons.

W przeciwnym razie Simmons ma bardzo szczupły budżet. W styczniu wydałem 182 USD na zakupy i rozrywkę, 65 USD na jedzenie (głównie artykuły spożywcze z Whole Foods) i 24 USD na kilka abonamentów. Usługi przesyłania strumieniowego dzielą się z rodziną, a Hulu dokłada się do puli.

Biorąc pod uwagę jej napięty harmonogram, znalezienie czasu na zdrowie i dobre samopoczucie nie podlega negocjacjom. Simmons woli wędrówki, jogę i ćwiczenia na świeżym powietrzu – co jest ważnym powodem jej przeprowadzki do Los Angeles. Medytuje każdego ranka, od 15 minut do dwóch godzin, aby pozostać ugruntowanym i skupionym.

Z powodu napiętego harmonogramu Lauren Simmons ugruntowała swoją pozycję poprzez codzienną medytację.

Tristan Pelletier | CNBC Zrób to

Simmons wierzy, że dbanie o siebie nie musi być drogie. „Nie chcę zmienić się w osobę, która wydaje tysiące dolarów na dobre samopoczucie, ponieważ myślę, że możesz to zrobić za darmo w domu” – mówi.

Jednak chwali się sobą „raz w błękicie księżyca”: niedawno zafundowała sobie i mamie siedmiodniowy wyjazd do spa w prezencie.

zostać milionerem

W tym roku Simmons spodziewa się zarobić 1 milion dolarów z umów z markami, partnerstw, wystąpień przemówień i korporacyjnego zwrotu z inwestycji.

Ale nawet dla kogoś, kto lubi rozmawiać o pieniądzach, głośne mówienie może być kłopotliwe.

Simmons wie aż za dobrze, że kiedy młode kobiety odnoszą sukcesy w biznesie, „nie zyskujemy takiej sławy, jak nasi męscy koledzy”. Ale te przypomnienia sprawiają, że chce tylko mówić o swoich osiągnięciach i płacić więcej.

Lauren Simmons zarabia na występach, partnerstwach z markami, umowach projektowych, a ostatnio prowadząc serię transmisji na żywo „Going Public”.

Dzięki uprzejmości oferty publicznej

„Dlatego staramy się walczyć z normami społecznymi, prowadzić otwarte rozmowy i zmieniać sposób myślenia ludzi” – mówi. Chce przełamać stereotyp, że „przechwalają się młode kobiety sukcesu, które zarabiają dużo pieniędzy”.

Znak miliona dolarów ma również duże znaczenie osobiste: „Jestem pierwszą osobą w mojej rodzinie, która ukończyła studia” – mówi. „Moja rodzina i ja przebyliśmy długą drogę i jestem bardzo wdzięczna”.

patrzę w przyszłość

Simmons nie mogła przewidzieć, jak bardzo zmieniło się jej życie od pierwszego dnia, w którym weszła na parkiet nowojorskiej giełdy. Ale wciąż ma wielkie plany na przyszłość, aby negocjować dla siebie nowe projekty i inwestować w kolejne startupy.

Lauren Simmons chce pomóc w demokratyzacji świata biznesu i finansów, inwestując w startupy należące do kobiet i mniejszości.

Tristan Pelletier | CNBC Zrób to

READ  Ogłoszenie listy 25 firm prawniczych First Am, które odpowiadały skali wynagrodzeń Cravatha, zajęło niecałą godzinę