22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

13 gier Star Wars, które warto kupić podczas wyprzedaży 4 maja

13 gier Star Wars, które warto kupić podczas wyprzedaży 4 maja

Na cześć 4 maja, lepiej znany jako Gwiezdne Wojny Dawno temu były specjalne zniżki na gry Star Wars w całej galaktyce (cóż, głównie na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC). Jeśli przegapisz nowe gry, takie jak Star Wars Jedi: Upadły zakon lub klasyki jak Gwiezdne wojny: Rycerze Starej RepublikiW tegorocznej wyprzedaży oba te produkty można dostać bardzo tanio.

Niektóre platformy, takie jak Xbox i Nintendo, mają swoje własne wyprzedaże 4 maja, podczas gdy inne oferują szereg różnych gier Star Wars w wyjątkowo niskich cenach. Witryna Star Wars zawiera plik Pomocny blog Aby znaleźć wszystkie oferty, ale gry Star Wars są obfite i różnią się znacznie jakością. Przeszukaliśmy wszystkie opcje i zidentyfikowaliśmy 13 najlepszych ofert Gwiezdnych Wojen, z których powinieneś skorzystać, zanim znikną.

Poniżej wymieniliśmy każdą grę z jej ceną sprzedaży, platformą i datą zakończenia wyprzedaży. Oto najlepsze oferty gier Star Wars, zarówno nowych, jak i starych:

READ  Gospodarz WXRT, Lyn Bremer, zmarł w wieku 68 lat

Jeśli masz wiele platform, zwróć szczególną uwagę na dni zakończenia sprzedaży. Podczas gdy sprzedaż Xbox i Switch kończy się w tym tygodniu, wiele wyprzedaży PlayStation i Steam rozciąga się na następny dzień.