18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zestaw spinoffów „Wyzwanie” na CBS, Paramount Plus

Zestaw spinoffów „Wyzwanie” na CBS, Paramount Plus

Paramount Plus A CBS rozszerza swój program reality TV. Serwis streamingowy ogłosił we wtorek wznowienia dla „RuPaul’s Drag Race All Stars”, „Queen of the Universe”, „The Real World Homecoming” i „Wyzwanie: Wszystkie GwiazdyOprócz wielu nowych serii.

„Wyzwanie: All-Star”, które Otrzymał nominację do nagrody Music Supervisors Guild Award Aby uzyskać najlepszy nadzór muzyczny w reality TV, sezon 3 rozpocznie się 11 maja. Chris McCarthy, dyrektor ds. treści nierejestrowanej rozrywki w Paramount Plus, ogłosił we wtorek podczas wydarzenia Investor Day w ViacomCBS, zauważając, że wszechświat rozszerza się w kanałach nadawczych i kablowych.

Na arenie międzynarodowej firma nadawcza wyda „Wyzwanie: Argentyna”, „Wyzwanie: Australia” i „Wyzwanie UK”, z których każdy będzie dostępny do transmisji na żądanie na swoich rynkach. Nowa seria zatytułowana „Wyzwanie: CBS” wyemitowana tego lata w CBS – pierwsza tego rodzaju w „Wyzwaniu” – przedstawia tytanów reality TV z uniwersum CBS naprzeciw siebie. Po wszystkich czterech sezonach na antenie zwycięzcy każdego z nich zmierzą się z globalnym konkursem Paramount Plus zatytułowanym The Challenge: War of the Worlds. (Proces odejmowania jest szczegółowo opisany w poniższym filmie.)

Wyzwanie, pierwotnie część „The Real World” i „Road Rules”, zadebiutowało w 1998 roku i było emitowane przez 37 sezonów MTV.

Podczas rozmowy z inwestorami ogłoszono również, że „The Real World Homecoming” powróci w trzecim sezonie, tym razem z udziałem obsady „Nowego Orleanu”, w tym Davida „Tokyo” Broom, Melissy Howard, Jamiego Murraya, Danny’ego Robertsa oraz Matt Smith, Julie Stover i Kelly Wolff. Oryginalny sezon „The Real World: New Orleans” będzie dostępny do streamowania od kwietnia.

„Ink Master”, który był wcześniej emitowany przez Paramount Network, również pojawi się na żywo, podobnie jak nowy serial „All Star Show”, konkurs serialu dokumentalnego z udziałem 14 gwiazd reality show z „Jersey Shore” i „Love Is Blind”. ”, „Rupaul’s Drag Race”, „Kawaler w niebie” i nie tylko. Grupa zamieszka w domu na Gran Canarii w Hiszpanii, gdzie będzie walczyć o główną nagrodę.

READ  Rodzina dobrze aktora Benjamina wraca bezpieczna po jej stracie Raport - The Hollywood Reporter

Światowe hity „Acapulco Shore” i „Rio Shore” zostały odnowione, a „Jordi Shore: The Return of the OGs” ponownie połączy najbardziej ekskluzywną obsadę z Wielkiej Brytanii. Siedem nowych wersji serii „Shore” zostanie wydanych później w Paramount Plus, w tym „Argentina Shore”, „Colombia Shore” i „Australia Shore”.