19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zespół deweloperów Helldivers 2 tymczasowo ogranicza liczbę jednoczesnych graczy do około 450 000, aby pomóc w utrzymaniu stabilności serwera.

Zespół deweloperów Helldivers 2 tymczasowo ogranicza liczbę jednoczesnych graczy do około 450 000, aby pomóc w utrzymaniu stabilności serwera.

Twórca Helldivers 2, firma Arrowhead Game Studios, tymczasowo ograniczyła liczbę jednoczesnych graczy do 450 000, aby pomóc w utrzymaniu stabilności serwera, ponieważ ma to na celu „podniesienie sufitu” i naprawienie innych problemów związanych z niezwykle udaną premierą.

Grot strzały chwycił Starcie Helldivers 2 podzielić się tą wiadomością, mówiąc, że „pracuje przez całą dobę”, aby rozwiązać problemy, z którymi borykają się gracze.

„Hej, nurkowie! Wcześniej wieczorem doświadczyliśmy problemów z serwerem przy dużej liczbie jednoczesnych graczy” – napisał Arrowhead. „To powoduje, że płatności za niektóre misje nie powiodą się, niektórzy gracze zostaną wyrzuceni z powrotem na swoje statki lub wylogowani.

„Nasz zespół pracuje przez całą dobę, aby rozwiązać te problemy. Chociaż udało nam się złagodzić niektóre przyczyny, nadal mamy trudności z dotrzymaniem kroku ekspansji wymaganej, aby pomieścić wszystkich naszych Helldivers.

„Dlatego, aby jeszcze bardziej poprawić stabilność serwera, musieliśmy ograniczyć liczbę jednoczesnych graczy do około 450 000. Będziemy nadal współpracować z naszymi partnerami, aby zwiększyć limit.

„Jeśli masz problemy z postępem, uruchom grę ponownie, aby wszystko się zsynchronizowało. Dziękujemy za nieustającą cierpliwość!”

Jak wspomnieliśmy wczoraj, zespół robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc graczom powrócić „po wolność” w Helldivers 2. Problem w tym, że jest wielu, którzy chcą stawić czoła siłom złych owadów i robotów. Podczas gdy to pisaliśmy Jednoczesne logowanie gracza do Helldivers 2 na platformie Steam Przewyższył Starfield, PUBG: Test Server, Counter-Strike i Destiny i od tego czasu osiągnął 405 514, porzucając Monster Hunter: World, Kathy Rain, Hitman 2 i Grand Theft Auto V. Tak, Helldivers 2 zdetronizował GTA i zajął 24. miejsce miejsce wszechczasów.

Chociaż nie znamy liczb na PlayStation 5, tak się stało Najlepsza gra w Stanach Zjednoczonych Przed takimi gigantami jak Fortnite i Call of Duty.

READ  Czy LEGO Fortnite jest darmowe? Wyjaśnij, w jaki sposób nowe stanowisko będzie zarabiać pieniądze

W naszej recenzji Helldivers 2 powiedzieliśmy, że „walka jest świetna, misje pozostają świeże i interesujące, a sprytny system postępów nie przytłacza”.

Czekając na rozwiązanie problemów ze stabilnością serwera, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej wszechstronnej i stale rozwijającej się witryny Helldivers 2, w której dowiesz się, w jaki sposób programiści będą łagodzić problemy z nagrodami za pomocą nagród weekendowych oraz do naszego spojrzenia na to, dlaczego Helldivers 2 jest tak wspaniałe .

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Można go śledzić na Twitterze @Adam Pankhurst i dalej Skurcz.