22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zawodnik Yankees, Louis Severino, chce rozpocząć rehabilitację w niższej lidze

Zawodnik Yankees, Louis Severino, chce rozpocząć rehabilitację w niższej lidze

Agencja prasowa7 maja 2023, 14:36 ​​czasu wschodniego2 minuty na przeczytanie

ulica. PETERBURG, Floryda – Praworęczny New York Yankees, Louis Severino, powiedział, że „niepotrzebne” jest, aby zespół decydował, że zagra w kontrolowanym meczu ligowym w piątek, a nie w meczu pierwszej klasy w Tampie.

Severino jest na liście kontuzjowanych od 15 dni od początku sezonu regularnego z odpowiednim obciążeniem. Pierwotnie miał wystartować w środę w meczu Florida State League. Najpierw został przeniesiony na czwartek, zanim został odwołany.

„Myślę, że nie trzeba było nie rzucać piłki nisko, ale robię wszystko, co mi każą” – powiedział Severino w niedzielę przed meczem Yankees z Tampa Bay Rays. „Chcę po prostu wyjść i spróbować zwiększyć liczbę rzutów, na których czuję się komfortowo, i mogę wkrótce wrócić”.

Severino rzucił 40 rzutów na stadionie Steinbrenner w Tampie na mecz obozowy i powiedział, że potem czuł się „dobrze”.

„Wiem, że chcą dla mnie jak najlepiej, ale teraz jestem o krok i mam nadzieję, że wkrótce wrócę na kort” – powiedział Severino.

Severino nie jest do końca zadowolony z planu. W środę o 11:05 zagra z Triple A Scranton/Wilkes-Barre, ale woli czwartkowy wieczór.

„Nie chcę zostać w Scranton, nie ma tam wiele do roboty” – powiedział Severino. „I nie chcę jechać o szóstej rano [from the New York City area]. Mamy więc nadzieję [I can pitch Thursday]. Pewnego dnia nie będzie to nic wielkiego”.

Severino wystartował tylko w 26 meczach z powodu kontuzji, odkąd osiągnął 19-8 w 2018 roku. Został również wykluczony z powodu operacji Tommy’ego Johna i bólu prawej rzepki.

„Jego historia z pewnością odgrywa tam niewielką rolę” – powiedział trener Yankees, Aaron Boone. „Chce grać, chce tu wrócić, chce być na rotacji. Czuje się dobrze. Myślę, że to facet, który chce iść”.

READ  2022 Stanley Cup Match 7: Rangers hostują pingwiny, w niedzielę Flames spotykają się z Superstars

Severino powiedział, że pojawienie się na boisku nie pozwoliło mu wrócić do rytmu gry, w tym zegara na korcie.

„Byłem naprawdę dobry w treningu wiosennym, ale było tak samo jak kilka miesięcy temu” – powiedział Severino.