22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaoszczędź do 800 USD, sprawdź teraz te wspaniałe oferty na iPhone’a 14 Plus

Zaoszczędź do 800 USD, sprawdź teraz te wspaniałe oferty na iPhone’a 14 Plus

Rozpoczęły się zamówienia w przedsprzedaży iPhone’a 14 Plus, a wielu sprzedawców internetowych i operatorów oferuje ogromne zniżki. Sprawdź nasze 5 najlepszych ofert tutaj.

Nowy iPhone 14 Plus wygląda jak ulepszona wersja standardowego iPhone’a 14, ale z większym ekranem. The telefon Zastąpił iPhone’a mini. iPhone 14 Plus ma 6,7-calowy ekran i może pochwalić się „najwyższym” bateria życie Na iPhonie przynajmniej tak mówi Apple. Poza tym iPhone 14 Plus wygląda tak samo jak iPhone 14, ma ten sam pudełkowaty wygląd, wyświetlacz z wycięciem, chipset A15 Bionic, konfigurację podwójnego aparatu 12 MP i wiele innych. A teraz iPhone 14 Plus jest dostępny w przedsprzedaży.

Apple wprowadził iPhone’a 14 Plus z ceną początkową 899 USD, czyli tylko o 100 USD wyższą niż wersja standardowa. Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 14 Plus są otwarte, ale szacowany termin dostawy to 7 października, więc masz wystarczająco dużo czasu, aby wybrać najlepszą ofertę oszczędzania pieniędzy. Oto lista najlepszych ofert na iPhone’a 14 Plus, które pozwolą Ci dużo zaoszczędzić pieniądzeNiektórzy rozdają sprzęt, prezenty i nie tylko za darmo. Spójrz.

Przedsprzedaż iPhone’a 14 Plus w USA

iPhone 14 Plus na Verizon

Podobnie jak wiele innych ofert dostępnych w Verizon, nowy iPhone 14 Plus jest tutaj z umową wymiany, która pozwoli Ci zaoszczędzić do 800 USD. Będziesz także musiał otworzyć nową linię u swojego operatora. Nowi użytkownicy otrzymają dodatkowe 200 USD jako bonus powitalny.

Apple iPhone 14 Plus w AT&T

AT&T oferuje również maksymalną zniżkę handlową w wysokości do 800 USD, jednak prawdziwa oferta dotyczy 36-miesięcznego planu, na który musisz się zarejestrować, co znacznie obniży całkowitą cenę.

iPhone 14 Plus w Apple Store

Jeśli szukasz odblokowanego urządzenia, Apple Store jest dla Ciebie najlepszą opcją. Ale jako jabłko Nie oferuje dołączonych planów nieograniczonych, więc obniżka ceny będzie nieco niższa. W tej chwili możesz uzyskać do 720 USD na wymianę iPhone’a 13 Pro Max, podczas gdy iPhone 13 w dobrym stanie pozwala uzyskać zniżkę w wysokości około 470 USD.

READ  Raport: Apple przygotowuje się do wydania „powodzi” nowych urządzeń jesienią

iPhone 14 Plus w Best Buy

W Best Buy dostępne są różne oferty iPhone’a 14 Plus, wszystkie powiązane z tymi samymi operatorami. W przypadku urządzeń AT&T, Verizon i T-Mobile możesz obecnie uzyskać rabaty na wymianę w wysokości do 800 USD. To wszystko są świetne oferty, które mogą spowodować, że zapłacisz tylko 99 USD za urządzenie. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych alternatyw dla dużych przewoźników, musisz mieć nieograniczony plan dopasowania, aby się do niego zakwalifikować.

iPhone 14 Plus w Walmarcie

Podobnie jak Best Buy, Walmart oferuje te same oferty, dopasowując oferty w witrynach operatorów, takich jak AT&T, Verizon i T-Mobile, z rabatami do 800 USD, wymieniając stare smartfony i nieograniczone plany.