28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zamknięcie A. Mason Miller budzi zainteresowanie handlu, ale cena wywoławcza jest wysoka

Zamknięcie A. Mason Miller budzi zainteresowanie handlu, ale cena wywoławcza jest wysoka

Naturalnie zespoły dzwonią do Oakland Athletics z zamiarem handlu z praworęcznym Masonem Millerem, jadąc bliżej 100 mil na godzinę. Franczyzobiorcy naturalnie wymagają wiele w zamian.

Według źródła zespołu żaden zespół nie był nawet bliski osiągnięcia ceny A. Prawdopodobnie żaden zespół by tego nie zrobił. Miller (25 lat) jest nie tylko najlepszym młodym zawodnikiem w Oakland, ale także najlepszym zawodnikiem w drużynie. Aby go pozyskać, zespół prawdopodobnie musiałby zwolnić młodego zawodnika o podobnych umiejętnościach lub grupę wszechstronnych zawodników, którzy mogliby być częścią przyszłości pierwszego zespołu.

Tak więc, jeśli Padres będą chcieli Millera na tak wczesnym etapie, „A” prawdopodobnie poproszą o debiutanta środkowego obrońcy, Jacksona Merrilla. Inne zespoły otrzymają podobne prośby. Wartości handlowe baseballu Szacuje się, że uczciwy handel z Baltimore Orioles obejmowałby dwóch ze 100 najlepszych perspektyw Keitha Law: narożnikowy zapolowy Kobe Mayo (nr 27) i zapolowy Enrique Bradfield Jr. (nr 64).

Miller, który w tym sezonie zarabia 740 000 dolarów, nie kwalifikuje się do arbitrażu do 2026 roku i pozostanie pod kontrolą klubu do 2029 roku.

Jednak „A” nie wykluczają handlu nim. Zespoły prowadzą dyskusje na temat prawie wszystkich graczy. Działanie większości leków przeciwbólowych jest zmienne. Miller opuścił ostatni sezon prawie cztery miesiące z powodu lekkiego skręcenia prawego łokcia.

Z drugiej strony członkowie „A” mówią, że planują zwiększyć liczbę płac i ulepszyć swój grafik w ramach przygotowań do zaplanowanej przeprowadzki do Las Vegas w 2028 r. Miller może odegrać ważną rolę w tym procesie, nadając franczyzie wiarygodność i tożsamość w okresie trzy sezony, które planuje spędzić w Sacramento.

Jego wartość w tej chwili jest bardzo wysoka. Miller pomógł drużynie A rozpocząć 18:21, uzyskując doskonały wynik 8 na 8 przy okazji do obrony. Daje to zespołowi nie tylko największą szansę na utrzymanie się w rywalizacji, ale także daje mu najbardziej przekonujący wynik od 2021 r., kiedy w składzie Oakland znaleźli się Matt Olson, Matt Chapman i Shaun Murphy, a także Frankie Montas, Shaun Mania i Chris Bassett .

READ  Wyniki walki Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia: aktualizacje boksu na żywo, karta wyników, godzina rozpoczęcia, undercard

W 16 i 1/3 rund Miller trafił 33, pozwalając tylko na siedem trafień i cztery spacery. Jego wskaźnik trafień wynoszący 55% jest najwyższym w historii wśród graczy z czołowej ligi. Jego ERA wynosi 1,10. Średnia odbijania jego przeciwników wynosi 0,125. A jego przewidywane liczby w obu kategoriach – 0,76 ERA, 0,087 średniej odbicia – są lepsze.

Żaden miotacz w baseballu nie rzuca mocniej – średnia prędkość szybkiej piłki Millera wynosząca 160,8 mil na godzinę jest tuż przed zapolowym Minnesota Twins, Johnem Doranem, który osiąga prędkość 160,7 mil na godzinę. Teoretycznie A’s mogliby zastąpić Millera ustawiaczem Lucasem Ercegiem, który ma szóstą najwyższą średnią prędkość szybkiej piłki wynoszącą 98,6. Jednak uderzenie Ercega i Millera 1:2 w późnych rundach okazało się niezwykle cenne.

Rozmowy na temat handlu Millerem prawdopodobnie będą kontynuowane aż do terminu wymiany, chyba że wcześniej odniesie kontuzję lub przeniesie się. Jeśli odejdzie, liczby powrotów będą znaczące, a może nawet zdumiewające. W przeciwnym razie nie musisz się martwić.

(Zdjęcie Masona Millera: Rich Schultz/Getty Images)