24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Zamaskowana piosenkarka” ujawnia Gazelę w roli Janel Parrish z „Pretty Little Liars”

„Zamaskowana piosenkarka” ujawnia Gazelę w roli Janel Parrish z „Pretty Little Liars”

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału sezonu 10 Zamaskowany piosenkarz.


Po tym, jak Ken Jeong był całkiem pewien, że Gazelle była dziewczyną Constance Wu przez cały sezon – i posunął się tak daleko, że uratował ją dzwonkiem „Ding Dong Keep It On” w finale Grupy A – Zamaskowany piosenkarz Finał 10. sezonu w środowy wieczór w końcu ujawnił jej tożsamość.


Chociaż dała z siebie wszystko w bardzo emocjonalnym wykonaniu utworu „Chasing Cars” zespołu Snow Patrol, Gazelle została wyeliminowana po Sea Queen (aka Macy Gray), ostatecznie kończąc sezon na drugim miejscu.


Kiedy przyszedł czas na ostateczne przypuszczenia komisji, Jeong oczywiście trzymał się swoich przypuszczeń przez cały sezon Świeżo z łodzi I Szalenie bogaci Azjaci costar, mówiąc: „Byłem pod jej wpływem przez cały sezon, a czasem trzeba po prostu poradzić sobie ze swoim głosem i intuicją… Myślę, że Gazelle to moja droga przyjaciółka Constance Wu”. Tymczasem Robin Thicke, Jenny McCarthy i Wahlberg odgadli Ashley Tisdale, a Nicole Scherzinger wybrała Ginę Rodriguez.


Ghazala w programie „Zamaskowany piosenkarz”.

Michaela Bakera/Foxa


Kiedy piosenkarka zdjęła maskę, panel był oszołomiony: w żadnym momencie sezonu nikt nie odgadł jej prawdziwej tożsamości. W końcu okazało się, że był tam jeleń śliczni mali kłamcy Aktorka Janel Parrish.


Chociaż nie było to dokładnie takie spotkanie, na jakie liczył Jeong, ujawnienie to nadal było dla nich obojga emocjonalne. „Śpiewanie to moja pierwsza miłość, pierwsza rzecz, którą zrobiłem jako dziecko, i gdzieś w trakcie mojej podróży śpiewanie stało się moim największym strachem i największą niepewnością. Kiedy stałam się znana dzięki aktorstwu, poczułam się, jakbym była piosenkarką. „To był kłamię” – Parrish powiedział komisji. „Aby przyjść tutaj jako ten niesamowity jeleń i nikt nie wie, kim jestem, musiałem tylko wykorzystać swój głos i teraz czuję się jak diva, a to dzięki wam”.


Przeprosiła nawet Junga w zabawny sposób: „Ken, przykro mi, że nie jestem Constance, ale kocham cię i dziękuję za bycie moim bohaterem”.


Nie było żadnych urazów. Przez śmiech Jeong mówi Barishowi, że zrobiłby to jeszcze raz, gdyby miał szansę. „Szczerze mówiąc, wcale tego nie żałuję, ponieważ masz dosłownie jeden z najlepszych głosów, jakie kiedykolwiek słyszałem w serialu” – powiedział, dodając: „Jesteśmy pod wrażeniem. serce.” serce.”


Janel Parrish.

Kevina Mazura/Getty’ego


Czekajcie na więcej relacji na żywo z EW Zamaskowany piosenkarz Końcowa relacja z sezonu 10, aby zobaczyć, kto w końcu zabierze do domu trofeum Złotej Maski.


Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Shah Rukh Khan i Deepika Padukone zgarnęli 70 crore w Dzień Republiki!