7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zack Wheeler, Bryce Harper i Kyle Schwarber prowadzą Philsa w serialu – NBC Sports Philadelphia

Zack Wheeler, Bryce Harper i Kyle Schwarber prowadzą Philsa w serialu – NBC Sports Philadelphia

PHOENIX — Phillies mieli na boisku dokładnie takiego zawodnika, jakiego potrzebowali w sobotni wieczór i nigdy nie oglądali się za siebie w piątym meczu NLCS po tym, jak strzelili dwa trafienia dla Zacka Wheelera przed pierwszym narzutem tego wieczoru.

A co z Zakiem Gallenem? Prawdopodobnie widział już wystarczająco dużo Kyle’a Schwarbera i Bryce’a Harpera.

Phillies wygrali 6:1, ratując jeden z trzech meczów w Arizonie i wrócili do Philly z prowadzeniem 3: 2 w serii do trzech zwycięstw. W poniedziałek i wtorek będą mieli dwie szanse u siebie (jeśli zajdzie taka potrzeba) awansować do drugiego z rzędu World Series.

Schwarber i Harper w szóstym secie poszybowali solo na odległość 300 metrów i podwoili prowadzenie Phillies. Każdy z nich powalił Gallena głęboko w pierwszej rundzie meczu 1 i zrobił to samo w szóstej rundzie meczu 5. Gallen uderzył pojedynczego pałkarza, który był najgorszy w karierze. Jest kandydatem Cy Younga, ale nie udało mu się oszukać leworęcznych zawodników drużyny Phillies.

Duet Schwarber-Harper był także odpowiedzialny za dwa runy Phillies w pierwszej rundzie, ponieważ ich głównym celem było umieszczenie biegaczy na zakrętach przy jednym autu. Po błędzie Aleca Bohma Bryson Stott wydał ogromny singiel RBI.

Kolejnym pałkarzem był JT Realmuto, który również uderzał biegaczy po zakrętach. Gdy Realmuto przegrywało 0:2, drużyna Phillies przetestowała obronę Arizony i wyprzedziła Stotta na drugie miejsce. Gdy tylko łapacz obrońców D, Gabriel Moreno, oddał rzut, Stott zamarł, a Harper wystartował z trzeciej pozycji, pokonując błędny rzut i bezpiecznie wślizgując się do siatki, aby Phillies po raz pierwszy po sezonie ukradli bramkę. Nie miał zbyt wiele miejsca, aby poruszać się wokół Moreno, a jego pięść/przedramię zetknęło się z twarzą Moreno. Harper pozostał w pobliżu, aby sprawdzić, co z łapaczem, podczas gdy trenerzy Arizony opiekowali się nim przez kilka minut.

READ  Wieloletni asystent piłkarski Oklahomy Cal Gundy rezygnuje po przeczytaniu na głos słowa „haniebny” z iPada gracza

Schwarber i Harper mają teraz remis z Jasonem Werthem pod względem największej liczby home runów w historii play-offów Phillies (11). 20 home runów Schwarbera po sezonie to także najwięcej w historii leworęcznego pałkarza.

Realmuto dołączył do drużyny home run podwójnym uderzeniem w lewą stronę boiska w ósmej rundzie, przerywając passę 16 kolejnych trafień Phillies z rzędu. Te dwa dodatkowe serie pomogły drużynie Phillies w dwóch ostatnich rundach użyć mniejszej liczby zawodników zwalniających do play-offów.

Wheeler nie był tak bystry jak w swoich poprzednich trzech meczach posezonowych, pozwalając na silniejszy niż zwykle kontakt, ale unikając obrażeń, aż do solowego home runu Aleca Thomasa w końcówce siódmego meczu. Wheeler zdobył siedem punktów, pozwalając tylko na jeden bieg i trafiając osiem. Rzucił 99 rzutów.

W 10 meczach play-off przeciwnicy Wheelera osiągnęli wynik 0,164/0,211/0,256. To 232 uderzenia, co odpowiada cięciu miotacza.

Długość Wheelera była kluczowa dla drużyny Phillies, po tym jak w dwóch ostatnich meczach wykorzystali swój bullpen, aby pokonać 8⅔ rund. Menedżer Rob Thompson wiedział, że musi odejść od Craiga Kimbrela i Oriona Kerkeringa, co zmniejszyło liczbę jego wyborów prawą ręką. Jose Alvarado również występował w kolejnych meczach i w pewnym momencie siódmej rundy się rozgrzewał, ale Philsowie byli w stanie mu uciec.

Jeff Hoffman, Seranthony Dominguez i Matt Strahm zostali wykorzystani dopiero po tym, jak Wheeler zamknął grę, a Strahm zmierzył się z jednym pałkarzem. Ponieważ niedziela jest wolna, cały stadion powinien być dostępny na mecz nr 6.

Każdy mecz play-off trzeba wygrać, powiedział w piątek Realmuto, a Phils potrzebowali tego. Teraz obrońcy D będą musieli pokonać ich dwukrotnie na Citizens Bank Park, gdzie Phils mają bilans 6-0 po sezonie i posiadają najlepszy bilans home run w historii play-offów MLB (28-11).

READ  The Eagles pozyskują Anthony'ego Harrisa na mecz barażowy przeciwko Giants