22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yankees SP Domingo Germán wciąż próbuje doprowadzić do idealnego meczu po tym, jak sędzia wydaje się mówić „musisz umyć ręce”

Yankees SP Domingo Germán wciąż próbuje doprowadzić do idealnego meczu po tym, jak sędzia wydaje się mówić „musisz umyć ręce”

Domingo German, rozgrywający New York Yankees, świetnie rozpoczął sobotni mecz z Minnesota Twins. Start Germaina był tak imponujący, że menedżer Twins, Rocco Baldelli, był sceptyczny co do tego, jak Germain może kontrolować początkowy skład Twins.

Po wykonaniu trzech perfekcyjnych przejazdów, Germain został sprawdzony przez sędziego, gdy opuszczał boisko. Zaczęło się od rutynowej kontroli rzucania, dopóki sędzia James Howe nie zaczął skupiać się na rzucającej ręce Germaina. Sędzia ociąga się przy rękach Germaina, który nieco go dogania i wymienia kilka słów z Germainem.

Ale kiedy Germain wyszedł ponownie na czwartą rundę, został ponownie sprawdzony. Ta przedłużająca się druga kontrola doprowadziła do bardzo dziwnej wymiany zdań między personelem sędziowskim a Germainem.

Podczas kontroli wokół Germaina tłoczyli się zarówno członkowie personelu sędziego, jak i Yankees. W pewnym momencie wydaje się, że Hoye mówi do Germána: „Musisz umyć ręce”. Mimo to Germanowi pozwolono pozostać w konkursie. Kierując się w stronę kopca, Baldelli pędzi, aby dowiedzieć się, co się stało. Po tym, jak nie otrzymał odpowiedzi, której chciał, Baldelli został wyrzucony z konkursu.

W pewnym momencie całej próby Huys wydaje się również mówić Germainowi: „Powiedziałem ci, żebyś to wytarł”.

Niemiecki Wskaźniki obrotów w tajemniczy sposób spadły Krótko po tym, jak mu powiedział, że musi umyć ręce.

Wszystko, co doprowadziło do wielu testów, nie wstrząsnęło Germainem na wzgórzu. Udało mu się zachować perfekcję zarówno w czwartej, jak i piątej rundzie przeciwko Bliźniakom. Ale przegrał idealną grę z no-hitterem w szóstej rundzie.

Chociaż po drugim teście zrezygnował z kilku uderzeń, Germain utrzymał bliźniaków z dala od tablicy wyników. Został usunięty z rywalizacji w siódmym meczu z prowadzeniem 4-0. Germain oddał tylko trzy trafienia i trafił 11 w 6 1/3 inningsa w startach.

READ  Aaron Donald nie jest podekscytowany możliwością zmierzenia się z drużyną ze swojego rodzinnego miasta

Ta historia zostanie zaktualizowana.