22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki WWE Raw 28/8 – Walka, która może przejść wszędzie, Ludwig Kaiser mierzy się z Chadem Gable’em

Wyniki WWE Raw 28/8 – Walka, która może przejść wszędzie, Ludwig Kaiser mierzy się z Chadem Gable’em

Riddle i McIntyre siedzą przy biurku ogłaszającym, podczas gdy Eric Woods rozpoczyna akcję na ringu. Dzwoni dzwonek i oboje zamykają się. Woods zadaje potężny cios, a następnie uderza go w ramię. Erik kontratakuje przedramieniem i uderza Sidewalk Slam, po czym Ivar trafia kilkoma prawymi rękami. Eric wbiega z powrotem do środka, a Ivar uderza kolanem w brzuch Woodsa. Następnie Eric przypina Woodsa, ale Woods wychodzi.

Ivar uderza i podaje prawą ręką, ale Woods trafia kilka razy z prawej ręki. Ivar kontratakuje kolejnym kolanem na brzuchu Woodsa, ale Woodsowi udaje się uderzyć Kingstona. Kingston zadaje miażdżący kopniak w szczękę Ivara, po czym wspina się i wykonuje crossbody. Następnie kopnął w klatkę piersiową i wykonał The Boom Drop, po czym podekscytował tłum (i Riddle’a), po czym zrobił sobie przerwę, by zatańczyć na biurku reklamowym z Woodsem.

Wracając po przerwie, Ivar wysłał szybki numer do Kingstona, a następnie kilkoma łokciami w róg. Kingston odpowiedział kopnięciem z lin, po czym Eric wstał, a The Raiders wyrównali Kingston. Ivar wraca do środka i podaje dwuosiowy uchwyt, po czym wraca do Erika. Eric robi to samo i ponownie oznacza Ivara. Kingston wykorzystuje Najeźdźców wpatrujących się obok Riddle’a i McIntyre’a, ale Ivar łapie go wielkim butem i prawą ręką sięga do kręgosłupa Kingstona. Kingston uderza kruszarką szczęk, po czym uderza w Woodsa.

Woods podaje do Erika boczne podanie na rosyjską nogę, po czym wyrównuje Ivara. Eric przyłącza się do akcji i uderza Woodsa kolanem w tył szyi. Kingston robi ślepy znak i kładzie kolano na twarzy Ivara. Woods uderza go twarzą w twarz, a Kingston spada ze środkowej liny. Idzie po szpilkę, ale Eric amortyzuje upadek. Woods spłaszcza Erica i wysyła go na zewnątrz. Kingston robi to samo z Ivarem, po czym próbuje zeskoczyć ze schodów areny, aby go zrównać z ziemią. Ivar chwycił go i zepchnął w dół po schodach, kierując go najpierw, a następnie posyłając go na Riddle’a i McIntyre’a. McIntyre nie może się doczekać rzucenia krzesłem w Erica, ale przypadkowo uderza Woodsa. Następnie Ivar zrównał go z ziemią kulą armatnią z fartucha i wysłał Kingstona z powrotem na ring. Eric wbiega z powrotem, a Ivar wykonuje kopnięcie w tył. Następnie Najeźdźcy dostarczają Ragnaroka do zwycięstwa.

READ  Taylor Swift: Muzyka artysty powraca na TikTok po kontrowersjach

Zwycięzcy: Najeźdźcy Wikingów

Po meczu McIntyre chce zaatakować The Raiders, ale ci wybiegają z ringu, zanim to możliwe. Następnie McIntyre odwiedza Woodsa i przeprasza go.

Następnie udamy się za kulisy na Judgement Day. Finn Balor mówi Damienowi Priestowi, że muszą wszystko połączyć, a Priest mówi, że muszą skupić się na sobie, a nie na ludziach takich jak JD McDonagh. Bálor mówi, że McDonagh jest jedynym powodem, dla którego Brest wygrał dzisiejszy mecz, i obaj zaczynają się kłócić. Wkracza Rhea Ripley i mówi, że Dzień Sądu się rozpada, ponieważ ciągle się kłócą. Mówi, że tylko ona i Dominique zajmują się sprawą zagłady, po czym stawia ich oboje na tej samej stronie przed odkupieniem. Mówi, że jeśli nie uda im się zdobyć złota, nastąpią pewne zmiany.

Po przerwie wracamy do filmu upamiętniającego Braya Wyatta i jego dziedzictwo w WWE. W okolicy ringu fani skandują „Dziękuję, Bray”, podczas gdy świetliki ustawiają się wzdłuż trybun, a na szczycie rampy stoi pusty fotel bujany.

Po powrocie z przerwy z gabinetu lekarskiego wychodzi Kofi Kingston. Matt Riddle i Drew McIntyre podchodzą do niego i pytają, jak się czuje Xavier Woods. Kingston twierdzi, że Woods nie jest w świetnej formie, ale wszystko będzie dobrze. Następnie McIntyre przeprasza, a Kingston twierdzi, że nie ma żadnych negatywnych uczuć. McIntyre i Riddle zmierzą się w przyszłym tygodniu z The Viking Raiders i dodał, że będzie rozmawiał z Adamem Pearcem, aby upewnić się, że nie będzie musiał się zapisywać.

Wracając do ringu, Imperium kieruje się w dół.