22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik Raiders vs Cardinals: aktualizacje na żywo, statystyki gry i najważniejsze wydarzenia z drugiego tygodnia

Wynik Raiders vs Cardinals: aktualizacje na żywo, statystyki gry i najważniejsze wydarzenia z drugiego tygodnia

Las Vegas Raiders zdecydowanie rozpoczęli walkę z Arizona Cardinals, skacząc o 20 punktów w pierwszej rundzie za ramieniem Dereka Carra. Carr znalazł Davante Adamsa, który wylądował w drugim meczu z rzędu, jednym z dwóch przyziemienia w pierwszej połowie.

Carr jest 18 z 24 na 210 jardów z dwoma przyłożeniami i bez przechwytów dla 128,8 oceny w pierwszej połowie. Poszukiwacze wykorzystali swoją jazdę po 15 meczach, aby odblokować grę, której kulminacją było to, że Carr znalazł Adamsa, który spadł z pięciu jardów, aby umieścić Vegas na 7-0. Darren Waller ma również przechwycenie przyłożenia od Carra, przyjęcie z trzech jardów, dzięki czemu Raiders ma przewagę 17:0. Vegas zdobył wszystkie swoje dobytek i objął trzypunktowe prowadzenie w pierwszej połowie.

Kyler Murray miał problemy w pierwszej połowie, zdobywając 6 z 9 na 43 jardy i przechwytując go. Rzucił przechwycenie do Amicka Robertsona, aby zatrzymać kampanię Cardinals, gdy Arizona przegrywała 17-0. Kardynałowie mieli tylko 86 jardów ataku w pierwszej połowie.

Ten mecz jest interesujący, ponieważ obie drużyny chcą uniknąć przerażającego startu 0-2. Aby zapoznać się ze wszystkimi analizami i awariami w czasie rzeczywistym w drugim tygodniu rozgrywek, śledźcie poniższy blog na żywo!

jak oglądać

Data: Niedziela 28 września | czas: 16:25 ET
Strona: Stadion Allegiant (Las Vegas, Nevada)
Telewizja: KNB | Strumień: Najważniejszy +
Podążać: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Najeźdźcy -5,5; O/U 51.5 (Kursy Caesars Sportsbook)

READ  Chelsea 1:0 West Ham: Premier League — reakcja na żywo! | Premier League