23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wydano czwartą aktualizację beta Galaxy S22 One UI 6 z poprawkami stabilności

Wydano czwartą aktualizację beta Galaxy S22 One UI 6 z poprawkami stabilności

Zgodnie z obietnicą Samsung udostępnił nową aktualizację beta One UI 6.0 dla serii Galaxy S22. Tak, fakt, że aktualizacja beta została już udostępniona, oznacza, że ​​niedawno opublikowany plan działania One UI 6 dla urządzeń Galaxy był niedokładny, ponieważ zgodnie z tym planem Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra mają otrzymać stabilną wersję Android 14 w tym roku.tydzień.

Ale oczekiwanie na tę stabilną aktualizację będzie nieco dłuższe. Obecnie posiadacze oprogramowania One UI 6 w wersji beta na swoich Galaxy S22, S22+ lub S22 Ultra mogą pobrać czwartą wersję beta. że to W tej chwili dostępne tylko w KoreiOczekujemy jednak, że inne kraje otrzymają je w ciągu następnego dnia lub dwóch.

W Korei dziennik zmian czwartej aktualizacji wskazuje na lepszą stabilność oprogramowania, podobnie jak w trzeciej wersji beta. Jednak lista zmian trzeciej wersji beta była nieco bardziej szczegółowa, gdy została ona wypuszczona na inne rynki, więc możliwe jest, że czwarta aktualizacja wersji beta również zawiera więcej, niż pozwala na to koreański dziennik zmian.

Nowa wersja beta Galaxy S22, która jest dostarczana wraz z wersją oprogramowania sprzętowego ZWK7Występują również problemy ze zgodnością z niektórymi koreańskimi aplikacjami bankowymi (jest to znany problem, który występował również w poprzednich wersjach beta). Zawiera poprawkę zabezpieczeń z listopada 2023 r., którą można pobrać ze strony internetowej Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania menu w telefonie.

READ  W Galaxy S24 wyciekły szczegóły dotyczące funkcji edycji zdjęć AI