3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekłe obrazy ujawniają konkurenta Lenovo Steam Deck z nutą Switcha

Wyciekłe obrazy ujawniają konkurenta Lenovo Steam Deck z nutą Switcha

Na podstawie zdjęć Lenovo, które bierzesz na komputer przenośny, wygląda bardzo podobnie do urządzeń takich jak Steam Deck i Asus ROG Ally, ale ma też wiele wspólnego z Nintendo Switch. według Raport WindowsaLegion Go ma 8-calowy ekran, zdjęcia pokazują dwa kontrolery podobne do Joy-Con, które można usunąć, i wydaje się, że ma szeroką podpórkę podobną do Switch OLED, którą można wysunąć do gier stołowych.

Kontrolery Legion Go wydają się być połączeniem płaskich, ale wymiennych Joy-Conów Switcha i specyficznego, ale dołączonego uchwytu Steam Deck. Wydaje się, że na prawym kontrolerze znajduje się pojedynczy panel dotykowy – dla porównania, Steam Deck ma panele dotykowe po obu stronach – ale wydaje się, że tył tego prawego kontrolera również ma koło. A ponieważ kontrolery można usunąć, Raport Windowsa Spekuluj, że ekran jest ekranem dotykowym.

Być może najważniejszą rzeczą do zabrania z tych zrzutów ekranu urządzenia (jest ich więcej i możesz Zobacz je wszystkie Raport Windowsa) polega na tym, że Lenovo nie rezygnuje z zagęszczania Legion Go. Asus odszedł z grubością i wysokością z ROG Ally, co zakończyło się przeciętną żywotnością baterii, ale zaczynamy widzieć urządzenia mobilne, takie jak nadchodzący Ayaneo Kun, wskazując na mocniejsze baterie.

Raport Windowsa Legion Go mówi, że będzie działać w systemie Windows 11, co oznacza, że ​​​​powinieneś być w stanie grać w dowolne gry Windows, które obsługują specyfikacje sprzętowe. Centrala Windowsa Wcześniej informował, że będzie korzystał z procesorów AMD Phoenix, które można również znaleźć w ROG Ally oraz innych najnowszych i nadchodzących urządzeniach mobilnych z systemem Windows.

Lenovo nie od razu miało komentarz.