24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wycieki Samsunga Galaxy Z Fold 6 wyciekły jeszcze przed plotkami z lipca

Wycieki Samsunga Galaxy Z Fold 6 wyciekły jeszcze przed plotkami z lipca

Wygląda na to, że nadchodzący smartfon Samsunga Galaxy Z Fold 6 wyciekł w nieoficjalnych renderach opublikowanych w środę przez Inteligentne przerwy I Na przeciekach, co daje nam pierwsze spojrzenie na najnowszy składany telefon firmy. Zdjęcia przedstawiają kwadratową konstrukcję, bardziej przypominającą niedawno wprowadzonego na rynek Galaxy S24 Ultra, z kwadratowymi krawędziami zamiast gładkich, zaokrąglonych krawędzi, które zdobią Galaxy Z Fold 5.

według Inteligentne przerwyGalaxy Z Fold 6 po rozłożeniu ma wymiary 153,5 x 132,5 x 6,1 mm (około 6 x 5,2 x 0,2 cala), co czyni go nieco krótszym i szerszym niż jego poprzednik. Wewnętrzny ekran ma podobno przekątną 7,6 cala, a przedni ekran Galaxy Z Fold 6 ma około 6,2 cala.

Poza tym zdjęcia przedstawiają Galaxy Z Fold 6 z wieloma takimi samymi elementami konstrukcyjnymi, jak obecny Galaxy Z Fold 5, takimi jak znajomy system potrójnego aparatu z tyłu. Na górze urządzenia znajdują się trzy mikrofony i osłona głośnika, a na dole kolejny mikrofon, osłona głośnika i port USB-C. Podobnie regulatory głośności i przycisk zasilania nadal znajdują się po prawej stronie, a gniazdo karty SIM po lewej stronie.

Samsung nie ogłosił jednak specyfikacji Galaxy Z Fold 6 Inteligentne przerwy Oczekuje się, że urządzenie będzie działać na chipsecie Galaxy Snapdragon 8 Gen 3, z możliwością wyboru opcji pamięci 12 GB i 16 GB oraz pojemności 1 TB. Obydwa ekrany będą prawdopodobnie OLEDami z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Inteligentne przerwy Oczekuje się, że potrójny system aparatów będzie również obejmować 50-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny i 10-megapikselowy teleobiektyw z 10-megapikselowym aparatem do selfie z przodu.

Nie dowiemy się tego na pewno, dopóki Samsung nie poda oficjalnych informacji, których liczba wydaje się rosnąć Możliwy Stanie się to podczas lipcowej imprezy Unpacked, która rzekomo będzie obejmować premierę Galaxy Ring.