22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wirus koronowy bezpośrednio: przypadki rejestracji w Japonii i Polsce;  Siedmiodniowy kurs w Niemczech osiągnął nowy rekord |  Wiadomości ze świata

Wirus koronowy bezpośrednio: przypadki rejestracji w Japonii i Polsce; Siedmiodniowy kurs w Niemczech osiągnął nowy rekord | Wiadomości ze świata

Gdy klienci przechodzą przez drzwi V’s Punjabi Grill, rodzinnej restauracji w Gravescent Kent, Znak nad ich głową mówi złotymi literami: koktajle, grille, imprezy.

Teraz rodzina musi narysować czwarty punkt: szczepionki.

Po tym, jak ich ojciec, Jagtar Chopra, został hospitalizowany z powodu choroby krukowitej w grudniu 2020 r., bracia Rao i Raj Chopra zainspirowali lokalną społeczność do zaszczepienia się z ich pendżabskiego grilla.

Sklep kabab braci jest jednym z setek małych punktów szczepień, stadionów sportowych i centrów handlowych oraz klubów nocnych, które są częścią szeroko zakrojonego programu szczepień NHS. Został otwarty 10 stycznia w namiocie przylegającym do restauracji i zaszczepił już kilkadziesiąt osób.

Rao Chopra, który wraz z bratem jest również farmaceutą, powiedział: „Zejdź i zdobądź pracę”, aby „chronić wszystkich w społeczności”.

Raj, lat 43, powiedział PA News, że zainspirowało go doświadczenie swojego 74-letniego ojca, który w pełni wyzdrowiał po walce z wirusem.

„Z osobistego punktu widzenia widzenie takiego taty było bardzo słabe” – powiedział Raj. „Wtedy to po prostu dotarło do nas.

„Bardzo trudno było zobaczyć, jak dom uderzył tak blisko naszych serc – przepraszam za użycie. Jednak każda chmura ma pozytywne nastawienie i naprawdę podkreśla pracę, którą wykonujemy, aby pomóc społeczności, pomóc współobywatelom w naszym rodzinnym mieście i chronić jak najwięcej osób. Stymuluje do spróbowania.

Przeczytaj cały artykuł tutaj:

READ  Westinghouse podpisuje umowy na dostawy technologii jądrowej do Polski