3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Will Smith oferuje dwa bezpłatne miesiące Apple TV+, dzięki czemu możesz oglądać Emancypację i nie tylko

Will Smith oferuje dwa bezpłatne miesiące Apple TV+, dzięki czemu możesz oglądać Emancypację i nie tylko

Wszystkie polecane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednak Billboard może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem jego linków detalicznych, a sprzedawca detaliczny może otrzymać pewne dane podlegające audytowi do celów księgowych.

Will Smith chce mieć pewność, że każdy, kto ma dostęp do internetu, może transmitować swój projekt pasjonujący, WydanieBezpłatny + telewizor Apple.

Więcej z Billboardu

Film wyreżyserował Antoine Fuqua Wstrząsająca podróż do wolności O czarnoskórym mężczyźnie, który ucieka z niewoli w Luizjanie, miał swoją premierę na platformie streamingowej w piątek (9 grudnia).

„Czytam wiele komentarzy i widzę wiele osób, które twierdzą, że nie mają Apple TV+” – powiedział Smith w opublikowanym w czwartek filmie na Instagramie. „To jest dla mnie nie do przyjęcia”.

54-letni aktor skontaktował się z Apple i zapewnił umowę na transmisję strumieniową dla nowych i powracających subskrybentów, aby mogli obejrzeć film za darmo.

Wydanie Zainspirowany prawdziwą historią „Piotra”, zasłynął z serii zdjęć wykonanych przez lekarzy sądowych Armii Unii w 1863 roku. A jedno ze zdjęć, „The Scourged Back”, przedstawia brutalność i nieludzkość niewolnictwa, Petera – którego prawdziwe imię to Gordon – wracającego z siniakami po brutalnym pobiciu swoich panów niewolników.

Zdjęcia zamieszczone w godz Tygodnik Harpera w dniu 4 lipca 1863 roku i mówi się, że pomógł katalizować ruch abolicjonistyczny.

Ben Foster, Mustafa Shakir, Steven Ogg, Charmaine Bengoa, Imani Pullom, Michael Lowe, Gilbert Auer i Aaron Clifton Morris również występują w filmie napisanym przez Williama N. Collage’a.

Wśród producentów są Smith, John Moon, Joy McFarland i Todd Black. Producentami wykonawczymi są Chris Brigham, Fuqua, James Lasseter, Heather Washington, Cliff Roberts, Glenn Basner i Scott Greenberg.

Wydanie Film zadebiutował 2 grudnia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przesyłać strumieniowo film za darmo.

READ  Madonna ujawnia zaplanowane daty trasy North American Celebration - The Hollywood Reporter

Jak oglądać „Emancypację” za darmo w Apple TV+

Na razie nowi i powracający klienci mogą korzystać z bezpłatnej wersji próbnej Apple TV+ przez pierwszy tydzień. Oznacza to, że możesz nadawać Wydanie i wszystko inne na platformie bez płacenia z góry. Aby skorzystać z oferty Smitha, odwiedź stronę apple.co/willgift.

Apple TV+ kosztuje 6,99 USD miesięcznie po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, ale istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie na rachunku za czas antenowy i przedłużenie bezpłatnego okresu próbnego nawet o rok.

Na początek abonenci mogą otrzymać usługę Apple TV+, dołączoną bezpłatnie przez trzy miesiące, jeśli kupią kwalifikujące się urządzenie Apple lub zaoszczędzą dzięki Apple Onektóra łączy Apple TV+ z maksymalnie pięcioma innymi usługami w jednej obniżonej cenie.

+ telewizor Apple

6,99 USD miesięcznie po 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym

Kup Teraz 1

T Mobile Sprint oferuje bezpłatny rok Apple TV+ z wybranymi planami bezprzewodowymi najlepsza oferta Ma umowę oferującą trzy miesiące bezpłatnej usługi Apple TV +.

Miłego oglądania Apple Originals, takich jak Teda Lassoi poranne showi uciąći Carpoly Karaoke: seriai Problem Jona Stewartai Złe siostryi Sąsiadujący psychiatrai Pachinkoi Park Centralnyi Nazywają mnie Magią i Największy napój everwraz z wydaniami wakacyjnymi, takimi jak Krzepki i Urodziny Charliego Browna I wiele więcej w Apple TV+.

Oglądaj Wydanie Zwiastun poniżej.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Nowsze oferty wakacyjne!

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.