22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według raportu, Clemson QB DJ Uiagalelei spodziewa się przenieść do stanu Oregon, próbując wznowić karierę

Wygląda na to, że DJ Uiagalelei zamienia pomarańczowy i fioletowy dla Clemsona na pomarańczowy i czarny dla Oregonu. Wygląda na to, że Uiagalelei dołączy do Beavers na sezon 2023 za pośrednictwem portalu transferowego, Według ESPNpo biegu, który nie poszedł zgodnie z oczekiwaniami Tygrysów.

Uiagalelei, pięciogwiazdkowy kandydat w klasie 2020, znalazł się na ławce Cade Klubnik podczas zwycięstwa Clemsona w ACC Championship Game nad stanem Karolina Północna. Wszedł do Bramy Transmisyjnej dwa dni później. Stało się to po tym, jak Uiagalelei został przeciągnięty przez wiele meczów w całym sezonie, ponieważ ofensywa Clemsona nieustannie walczyła o znalezienie oparcia.

Spekulowano, że Uiagalelei przeniesie się do UCLA, Waszyngtonu lub Oregonu pod koniec sezonu, ale w Waszyngtonie i Oregonie powrócili Michael Bennix Jr. i Bo Nix na 2023 rok, a Colin Schley przeniósł się ze stanu Kent do UCLA. Pojawiły się nawet spekulacje – w tym prognoza 247Sports Crystal Ball na początku tygodnia – że Uiagalelei wyląduje na Hawajach.

Zamiast tego jest to kolejny program Pac-12, który pomoże byłemu pięciogwiazdkowemu kandydatowi w pełni wykorzystać swój potencjał. Decyzja Uiagalelei zapadnie zaledwie kilka dni po tym, jak jego brat, pięciogwiazdkowy 2023 EDGE, Matayo Uiagalelei, ogłosił Zaangażowany w rywalizację w Oregonie W Narodowym Dniu Podpisywania.

Najlepszy ruch dla wszystkich stron

Przewidywany jako gracz nr 10 w klasie 2020, Uiagalelei jest kolejną gwiazdą Clemsona, QB, podążając śladami Deshauna Watsona i Trevora Lawrence’a. Nie sprostał hype’owi. Podczas dwóch sezonów z Tygrysami jako starterem, DJU starał się znaleźć spójność jako przechodnia. Ukończył zaledwie 59,8% swoich podań na 6,6 jarda na próbę i zakończył sezon 2021 z większą liczbą przechwytów (10) niż podań (dziewięć). Podczas gdy w 2022 roku odbił się z powrotem z 22 przyłożeniami i tylko siedmioma przechwytami, spekulacje, że może zastąpić Klopnika w 2023 roku, wydawały się mocno ciążyć na nim pod koniec sezonu. W ostatnich dwóch meczach wykonał zaledwie 10 z 34 prób.

READ  House Panel twierdzi, że główny właściciel Dan Snyder sponsorował toksyczne miejsce pracy i „przeprowadził śledztwo w cieniu” wymierzone w oskarżonych

Teraz Uiagalelei zaczyna od nowa w Pac-12 z bobrami. Będzie grał w takim samym stanie jak inny rozgrywający transferowy, który potrzebował świeżego startu na Zachodzie i znalazł go w Bo Nix z Auburn. Tymczasem Clemson mógł przenieść się do Klopnika. Wielu fanów Clemsona będzie twierdzić, że Dabo Swinney czekał zbyt długo z wykonaniem ruchu i jest prawdopodobne, że jeśli Uiagalelei powróci w 2023 roku, nadal będzie starterem, a Tygrysy zaryzykują utratę Klubnika do bramki transferowej.

DJU to aktualizacja Oregon

Chociaż jest mało prawdopodobne, że Uiagalelei sprosta szumowi wokół niego po ukończeniu szkoły średniej, to nie tak, że nie jest utalentowanym graczem. Teraz będzie grał w ataku pod wodzą Jonathana Smitha, który, szczerze mówiąc, jest lepiej przygotowany do wykorzystania jego talentów. Podczas gdy Uiagalelei nie wyświadczył sobie żadnej przysługi w Clemson, plan Tygrysów również zasługuje na dużą część winy.

W stanie Oregon Uiagalelei dołącza do zespołu, który w tym sezonie osiągnął bilans 10-3, pomimo porażki QB Chance Nolana z powodu kontuzji w pięciu meczach sezonu. Nolana zastąpił Ben Gulbranson, który spisał się znakomicie, ale nie był takim twórcą, jakim mógłby być Uiagalelei.

Pac-12 głęboko w lidze QB

Teraz wiele osób – w tym ja – mówi to samo o ACC w 2022 roku i widzieliśmy, jak to działa w przypadku Uiagalelei, Clemsona i całej konferencji. Jednak zwycięzca Pac-12 Heisman Trophy, Caleb Williams, powróci w przyszłym sezonie. Knicks wracają do Auburn, a Bennicks do Waszyngtonu. Schlee nie jest powszechnie znanym nazwiskiem, ale osiągnął duże wyniki w Kent State, a Bruins mają też pięciogwiazdkowego studenta pierwszego roku, Dantego Moore’a, który przyjeżdża do Brentwood.

Dodaj do tego Uiagalelei – z Cam Ward w stanie Waszyngton, Jayden de Laura w Arizonie, Drew Pyne w Arizonie i Sheduer Sanders w Kolorado – i wygląda na to, że Pac-12 ma świetną głębię QB.

READ  Wiadomości o blokadzie MLB: Aktualizacje na żywo w miarę kontynuowania rozmów z dniem otwarcia baseballu w Wadze przed terminem