24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W pierwszej klasie pilot zajął miejsce swojej dziewczyny

W pierwszej klasie pilot zajął miejsce swojej dziewczyny

Samolot American Airlines.
Nick Oyko/SOPA Images/LightRocket za pośrednictwem Getty Images

  • Pasażer American Airlines twierdził, że jego dziewczyna została wyrzucona z miejsca w pierwszej klasie.
  • W poście X mężczyzna napisał, że załoga początkowo twierdziła, że ​​siedzenie jego dziewczyny jest zepsute.
  • Dodał, że zamiast tego pilot siedział w pierwszej klasie.

Pasażer American Airlines twierdził, że jego dziewczyna została wyrzucona z miejsca w pierwszej klasie, aby zamiast niego mógł usiąść pilot.

W Udostępnij X We wtorek pasażer Jake Williams napisał, że agent przy bramce przeniósł parę do pierwszej klasy. Następnie powiedziano parze, że siedzenie jego dziewczyny jest zepsute i musi przesunąć się „do tyłu”.

Następnie pasażerka mówi, że pilot usiadł na jej miejscu.

„Wszyscy jesteście okropni” – czytamy w poście mężczyzny. „Ty (agent przy bramce) przenieśliście mnie i moją przyjaciółkę do pierwszej klasy. Wykopałem ją, ponieważ zepsute siedzenie przesunęło ją do tyłu. Następnie pilot usiadł na wspomnianym zepsutym siedzeniu”.

Media nieobsługiwane przez AMP.
Kliknij, aby uzyskać pełną wersję mobilną.

Na nagraniu widać mężczyznę w mundurze pilota, siedzącego na siedzeniu. Nie jest jasne, jakiego dnia miał miejsce lot, skąd wystartował ani gdzie wylądował.

American Airlines i Williams nie odpowiedziały na prośbę o komentarz złożoną poza zwykłymi godzinami pracy. Jednak przedstawiciel obsługi klienta skomentował we wtorek post Williamsa, prosząc o „bliższe przyjrzenie się” jego roszczeniu.

Czasami piloci po służbie siedzą wśród innych pasażerów, ponieważ „Impas,„Lub otrzymujesz wynagrodzenie za podróż do innego miejsca w pracy, ale nie pracujesz aktywnie.

Publikacja branżowa Widok ze skrzydła relacjonowano w sierpniu Podczas gdy pracownicy innych linii lotniczych podczas międzylądowań zazwyczaj podróżują w klasie ekonomicznej, piloci American Airlines mają pierwszeństwo w pierwszej klasie dzięki nowej umowie związkowej.

READ  Twitter odrzuca rezygnację sojusznika Elona Muska z zarządu
Piloci przed samolotem American Airlines.
Mike’a Stone’a/Reuters

Według bloga piloci American Airlines, którzy doznali nagłej śmierci, mają pierwszeństwo przed pasażerami w przypadku podwyższenia standardu. Pomysł jest taki, że większe i wygodniejsze siedzenia pierwszej klasy pomagają pilotom lepiej odpocząć przed lotem samolotem pasażerskim.

Sprawa Williamsa nie była pierwszym przypadkiem w tym roku, kiedy pasażer pierwszej klasy został potrącony, aby pilot mógł zająć jego miejsce. We wrześniu 78-letni mężczyzna został zdegradowany, aby zrobić miejsce pilotowi po służbie.

Mężczyzna podróżował liniami Qantas i został przeniesiony do klasy ekonomicznej, gdyż w klasie biznes nie było już wolnych miejsc.

„W ramach umowy Enterprise piloci udający się do innego miasta w celu obsługi lotów otrzymają miejsce w klasie biznes” – podała linia lotnicza w ówczesnym oświadczeniu dla Insider.