3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Early image of Minecraft 1.20.

W Minecraft Live 2022 ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące gry Minecraft 1.20, w tym piękności i wiszące banery

Co musisz wiedzieć

  • Minecraft Live 2022 jest w pełnym rozkwicie, z ogłoszeniami i wiadomościami dotyczącymi przyszłości całej serii Minecraft.
  • Podczas wydarzenia Mojang Studios podzieliło się nowymi szczegółami na temat kolejnej aktualizacji zawartości Minecrafta pod numerem wersji 1.20.
  • Aktualizacja skupia się na ekspresji gracza, aktorstwie i lepszej przejrzystości od Mojang Studios.
  • Gracze mogą spodziewać się nowych funkcji, takich jak wiszące banery i rzeźbione półki na książki.

Jedną z podstawowych zasad Minecrafta jest to, jak rozwija się i ewoluuje w czasie, a przyszły rok nie będzie inaczej dla programistów z Mojang Studios. Co najmniej jedna duża aktualizacja zawartości jest planowana dla Minecrafta, a Mojang Studios w końcu ujawniło część swojego planu wprowadzenia nowej zawartości dla graczy w sobotę.

w trakcie Minecraft na żywo 2022Minecraft 1.20 zostaje przejęty przez Mojang Studios, obecnie nienazwaną aktualizację treści, która zyskuje popularność w całej wanilii. Maine Craft gracze kiedyś w roku 2023. Ta aktualizacja koncentruje się na ekspresji gracza, aktorstwie i kreatywności, a Mojang Studios chce dodać funkcje, które pozwolą graczom grać bardziej efektywnie tak, jak chcą, będąc tym, kim chcą. Według twórców legendarnej gry survivalowej, w tej aktualizacji chodzi o stworzenie Minecrafta „Minecraftier”. Tym razem jednak Mojang Studios nieco inaczej podchodzi do kolejnej aktualizacji zawartości Minecrafta.