13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vince Staples gubi się we własnym programie

Vince Staples gubi się we własnym programie

Czarna komedia kwitnie w epoce postmodernistycznej, a Vince Staples jest najnowszym nabytkiem na tej liście. Postępuj zgodnie z instrukcjami ofert takich jak Atlanta, pokaz Erica Andre, przypadkowe akty lotu, I jestem panną, Netflixa Pokaz Vince’a Staplesa To dziwny spektakl pisarza, skupiający się na dramatyzowaniu szaleństwa życia w ogóle, a w szczególności życia Vince'a jako odnoszącego sukcesy rapera.

Często jest to zabawne. że to Linchian™️, cokolwiek to już znaczy. To prawie świetne przedstawienie, ale to, co powstrzymuje go przed dotarciem do tego miejsca, to zarozumiałość. Vince Staples to jedna z najzabawniejszych postaci w rapie, zabawniejsza niż większość komików i znacznie bardziej charyzmatyczna. Jest tak dobry w udzielaniu wywiadów i występach, że wolę patrzeć, jak to robi, niż często słuchać jego muzyki. To niespodzianka, niewymuszony błąd Pokaz Vince’a Staplesa Nie zrobi nic, żeby to podkreślić.

Zamiast tego serial czyni Vince'a mniej więcej heteroseksualnym mężczyzną i stawia przed nim zadanie zareagowania na surrzeczywistość jego rodzinnego miasta Long Beach. Jestem pewien, że tak właśnie opisuje siebie Vince – produkt swojego otoczenia, po prostu reagujący na otaczające go szaleństwo. Co zresztą widać na przykładzie serialu, to też nie jest zły pomysł AtlantaTrio zdaje się reagować na szaleństwo normalnymi oczami (z wyjątkiem Dariusa). Ale Vince o wiele bardziej przypomina Martina Lawrence'a niż Paper Boi, a to spojrzenie zmniejsza zabawność samego mężczyzny. Na potrzeby telewizji hartuje swoją energię i osobowość.

Nic dziwnego, że najlepsze momenty w tym serialu to zwykle momenty, w których Vince’owi pozwala się na wyolbrzymianie sytuacji i okoliczności, które go otaczają. Jego intymna wiedza na temat rabusiów okradających jego bank w „Czarnym biznesie” czy palenia kurczaków i wysadzania w powietrze kuzynów, których nie zna w „Brown Family” czy całym odcinku „Red Door” są świetne i świetna reklama programu, który mógł być Pokaz Vince’a Staplesa Zaangażowany w bycie niczym więcej niż The Vince Staples Show. Podobała mi się także obsada drugoplanowa, zwłaszcza Vanessa Bell Calloway w roli matki Vince'a. Ale najlepsze momenty serialu tylko podkreślają, jak wiele jeszcze brakuje. Czasami pięcioodcinkowy sezon wydaje się być burzliwym tournée, zanim serial naprawdę się rozkręci.

READ  Gospodarz SNL Dakota Johnson przyćmiewa Trumpa okrzykami Taylor Swift

Pokaz Vince’a Staplesa Producentem wykonawczym jest Kenya Barris, która zbudowała imperium na wymyślaniu na nowo najlepszych czarnych seriali komediowych. Widzi nawet, że nie musi zarządzać Vincem, który może sam unieść prawie wszystko, ale tak naprawdę nie ma na to szans. Jeśli jestem surowy w stosunku do serialu, to dlatego, że uważam, że Staples jest o wiele lepszy, niż wydają się być ludzie stojący za tym serialem, i dlatego, że uważam, że zasługuje na dużo więcej niż grzęźnienie w rutynie, „Czarni też kręcą filmy artystyczne” to próba awangardowego serialu komediowego.

To, co jest tak wyjątkowe w Davidzie Lynchu, to fakt, że to, co ludzie uważali za przypadkową osobliwość, w rzeczywistości było przywiązaniem do tożsamości i światopoglądu, aż do absurdu, a często nawet dalej. Nie da się tego odtworzyć, robiąc dziwne rzeczy dla samych dziwnych rzeczy. Dla mnie dużo problemów Z Donaldem Gloverem na boku, Atlanta On był Szczyt Lata jego stylu i światopoglądu, i zadziałało, bo było to właściwe we właściwym czasie. Pokaz Vince’a Staplesa Wygląda na to, że to mój pierwszy prawdziwy postAtlanta Wydaje się, że jest lepiej i gorzej. Na pewno będzie tego dużo więcej, ale warstwy imitacji już zaczynają być widoczne.