5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uruchomienie trybu honoru w grze Baldur's Gate 3 kończy się zabawnie nie tak, gdy gracz próbuje nakarmić kota

Uruchomienie trybu honoru w grze Baldur's Gate 3 kończy się zabawnie nie tak, gdy gracz próbuje nakarmić kota

Noela Corbetta

Gracz Baldur's Gate 3 zauważył, że jego tryb honoru strasznie się popsuł, gdy próbował dać mleko Jego Królewskiej Mości w Rozdziale 2.

Gracze Baldur's Gate 3 otrzymali nowy sposób na rzucanie sobie wyzwań wraz z wprowadzeniem trybu honoru w łatce 5. W tym przypadku gracze otrzymują tylko jeden plik zapisu, aby wypróbować potężną grę RPG, z całkowitym zabiciem drużyny oznaczającym koniec rundy.

Doprowadziło to oczywiście do kilku zabawnych wpadek, od niezdolności graczy do przejścia przez pierwszy obszar po śmierć od zadrapania przez psa.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak nie wszystkie katastrofy związane ze zwierzętami w trybie honoru kończą się, jak przekonał się jeden z graczy, próbując nakarmić kota Jego Królewskiej Mości w Gospodzie Ostatnie Światło.

Studio Larian

Gracz Baldur's Gate 3 zabija wielu ludzi, próbując nakarmić Jego Wysokość

Użytkownik Reddita Lewa była wspólna w pobliżu drogi Ich zabawna historia na subreddicie BG3.

Gracz po prostu próbował podać Jego Królewskiej Mości miskę mleka, spodziewając się, że będzie to prosty i słodki sposób na interakcję z jedną z najbardziej ukochanych postaci w grze.

Jednak w Baldur's Gate 3 sprawy rzadko są aż tak proste, szczególnie w trybie Honoru.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Nie zdawałam sobie sprawy, że drzwi balkonowe były otwarte i Isobel przyłapała mnie na gorącym uczynku” – wyjaśnili. Isobel stała się wtedy wrogo nastawiona i musiała zostać wyrzucona, przez co gra zachowywała się tak, jakby została porwana.

W rezultacie zginęli wszyscy w Last Light Inn – łącznie z Jego Królewską Mością i jego niedoszłą towarzyszką Jahirą.

Oczywiście, będąc w trybie Honoru, gracz nie miał możliwości powrotu i naprawienia sytuacji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

To nie jedyny incydent, który miał miejsce w tej części Baldur's Gate 3. Wielu komentatorów podzieliło się historiami o niepowodzeniach ich gier w Last Light Inn, gdzie Isobel z jakiegoś powodu wpadła w złość i zabiła wszystkich, wytrącając ich z równowagi i wykolejając. . Biegnie.

Być może najzabawniejszym przykładem jest gracz, który poważnie potraktował tę wskazówkę i w dużej bitwie skończył bez broni.

Jeśli Ci się to spodobało, koniecznie zapoznaj się z resztą naszych relacji z Baldur's Gate 3, w tym najnowszymi wiadomościami, przewodnikami i nie tylko.

Artykuł kontynuowany po reklamie