5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ubisoft+ Multi-Access i PC Access stają się Ubisoft+ Premium, tańszą warstwą dostępnych Ubisoft+ Classics

Ubisoft+ Multi-Access i PC Access stają się Ubisoft+ Premium, tańszą warstwą dostępnych Ubisoft+ Classics

Ubisoft zmienił usługę subskrypcji, udostępniając ofertę premium i dodając opcję skupiającą się na katalogu wstecznym.

Zaprojektowana zbiegająca się z premierą Prince of Persia: The Lost Crown na platformach Ubisoft+, Ubisoft+ Multi-Access i PC Access zmienia się w Ubisoft+ Premium, która kosztuje 17,99 dolarów miesięcznie.

Ta subskrypcja ma na celu oferowanie nowych wydań już pierwszego dnia i wcześniejszego dostępu, jeśli to możliwe, a także wydań premium i miesięcznych nagród. Na przykład, pierwszego dnia premiery Prince of Persia: The Lost Crown jest częścią Ubisoft+ Premium.

Oprócz tej zmiany firma Ubisoft wypuściła na PC Ubisoft+ Classics, które określa się jako „wybór popularnych katalogów retro i gier na żywo”. Gry Ubisoft+ Classics obejmują Far Cry 6, Rainbow Six Siege i Watch Dogs: Legion. Ubisoft powiedział, że katalog będzie z czasem się powiększał i będzie dostępny dla członków PlayStation+ Extra i PlayStation+ Premium. Samodzielna gra Ubisoft+ Classics jest dostępna na PC w sklepie Ubisoft Store za 7,99 USD miesięcznie. Obecni abonenci komputerów PC zachowują swój plan w niezmienionej postaci, za tę samą miesięczną cenę, jaką mają obecnie.

Zgodnie z umową Ubisoftu dotyczącą nabycia praw Activision do gier w chmurze od Microsoftu w ramach wartego 69 miliardów dolarów przejęcia przez producenta Xbox producenta Call of Duty, katalog Activision Blizzard również zostanie ostatecznie udostępniony.

W Post na bloguDyrektor ds. subskrypcji Ubisoft, Philippe Tremblay, powiedział, że Ubisoft+ „przewyższył oczekiwania pod względem liczby subskrybentów dołączających do programu”, a najpopularniejszymi grami są Assassin's Creed i Rainbow Six.

Wyjaśniając decyzję o udostępnieniu subskrypcji Ubisoft+ Classics, Tremblay powiedział: „Uważamy, że to mocna oferta w tej cenie, a katalog będzie się powiększał w miarę dodawania do niego gier, dzięki czemu gracze będą mogli odkrywać więcej gier”. „Nasze światy”.

READ  Pakiet Super Smash Bros Czarny piątek na Nintendo Switch OLED jest już dostępny

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].