22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twórca Helldivers 2 twierdzi, że nigdy nie doda „PvP”, ponieważ chce „zredukować toksyczne elementy” ze społeczności

Twórca Helldivers 2 twierdzi, że nigdy nie doda „PvP”, ponieważ chce „zredukować toksyczne elementy” ze społeczności

Grasz w Helldivers 2 i zastanawiasz się, czy twórcy dodadzą tryb gracz kontra gracz? Nie wstrzymuj oddechu – szef dewelopera Arrowhead Game Studios powiedział, że to się nigdy nie stanie.

Odpowiedz użytkownikowi na Twitterze/XDyrektor generalny Arrowhead, Johan Bilstedt, powiedział, że deweloper „nigdy” nie doda PvP do Helldivers 2, aby zredukować „toksyczne elementy” ze społeczności.

„Och, nigdy nie dodamy trybu PvP” – powiedział Billstedt. „Ma to na celu ograniczenie toksycznych elementów ze społeczności.

„Chcemy wspierającego, zabawnego środowiska, w którym wszyscy walczymy po tej samej stronie!”

Helldivers 2 to kooperacyjna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której gracze łączą siły, aby stawić czoła obcym robakom i robotom na dużych mapach wypełnionych niesamowitą akcją, eksplozjami i mnóstwem epickich momentów.

Choć nie ma trybu PvP, gracze stanowią dla siebie takie samo zagrożenie, jak dla wroga. Helldivers 2 to gra oparta na przyjacielskim ogniu, co oznacza, że ​​zabłąkana kula członka drużyny może być katastrofalna. Wieże mogą również zabić twoich przyjaciół, a nawet ciebie, jeśli staniesz im na drodze. Niszczycielskie ataki orbitalne mogą stanowić zagrożenie zarówno dla twoich przyjaciół, jak i placówek wroga.

Jedną z fajnych rzeczy w Helldivers 2 jest to, że gracze przyjęli „niewypowiedzianą” etykietę współpracy, która jest przydatna w grze, w której komunikacja głosowa jest rzadko używana podczas gry z przypadkowymi osobami. Mogę powiedzieć, że smutek w Helldivers 2 jest czymś niezwykłym, ale jednak się zdarza. Widziałem, jak niektórzy gracze zgłaszali, że napotkali graczy, którzy wdali się w szał masowego zabijania. Niektórzy nawet wyrzucają całą drużynę na orbitę, gdy tylko pojawią się na mapie, tylko po to, by zrobić to ponownie, najwyraźniej dla śmiechu. I Zespół zginął podczas ekstrakcjiLub Kopnięcie członka drużyny podczas ekstrakcji Czasami zdarza się misja po 40 minutach.

Nie chcemy toksyczności, która towarzyszy temu w sposób naturalny. Tak naprawdę istnieje wiele gier oferujących PvP.

Pilestedt również odpowiedział użytkownikowi który oskarżył Arrowhead o „banie się” dodania PvP do Helldivers 2, zaprzeczając temu. „Nie boję się” – powiedział Billstedt. „Po prostu nie chcemy naturalnie związanej z tym toksyczności. W rzeczywistości istnieje wiele gier oferujących PvP.

READ  Mortal Kombat 1 Will Bury Krypt System do odblokowania, ekscytująca alternatywa dla wersji na PS5

„Tworzymy gry dla ludzi, którzy chcą po prostu spędzić trudne chwile ze znajomymi, ale w środowisku PvE”.

Następnie Pilestedt skierował graczy, którzy chcieli doświadczenia PvP, do strzelanki ekstrakcyjnej Escape from Tarkov: „Jeśli chcesz PvP, polecam @tarkov” – powiedział Pilestedt.

Według Pilestedta Helldivers 2 sprzedało się już w milionie egzemplarzy na PlayStation 5 i PC, co rozbiło wszelkie oczekiwania. I Pomimo różnych problemów z pojednaniemHelldivers 2 nie wykazuje oznak spowolnienia. Sprawdź IGN-a Helldivers 2 porady i wskazówki na początek Jeśli wskoczysz.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].