16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tony Khan zajmuje się napięciami w garderobie AEW

Tony Khan zajmuje się napięciami w garderobie AEW

Doniesiono, że napięcia za kulisami AEW osiągnęły punkt wrzenia po obejrzeniu „All Out” w systemie pay-per-view zeszłej nocy. Podczas wydarzenia medialnego po meczu CM Punk skrytykował Colta Cabanę, „Wisielec” Adama Page’a i EVP Kenny Omegę, Matta Jacksona i Nicka Jacksona, którzy doprowadziło do konfrontacji Między nim a Young Bucksem.

Oczywiście nie jest to odosobniony przypadek. Było kilka raportów Zapaśnicy AEW cierpią z powodu gorąca za kulisami ze sobą ostatnio, a prezes AEW, Tony Kahn, uznał to za trudne, jak zauważył w swoich komentarzach pay-per-view w mediach (za pośrednictwem youtube).

„To podejrzana, kontrowersyjna i wręcz niezręczna pozycja, ale muszę zrobić coś więcej dla firmy i wszyscy, o których mówisz, to renomowani zawodowi zapaśnicy i niektórzy z nich byli od początku, a niektórzy już od około roku A prawda jest taka, że ​​są to ludzie, którzy zarabiają i pomagają tworzyć miejsca pracy dla wszystkich”.

Khan dodał, że nie jest tajemnicą, że zawodowi wrestlerzy czasami się nie dogadują. Jednak w dzisiejszych czasach jego reperkusje są bardziej odczuwalne na otwartej przestrzeni. Powiedział również, że stres może być korzystny dla producenta, ponieważ zawód opiera się na napięciu i rywalizacji. Pomimo zakulisowej rywalizacji Khan upierał się, że biznes jest na pierwszym miejscu. Ujawnił, że nie zgadza się ze wszystkim, co ludzie o nim mówią, ale jest w stanie to ominąć dla dobra firmy.

„Kiedy ludzie nie zgadzają się ze sobą lub się nie lubią, ludzie mówili o mnie wiele rzeczy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, tak jak wszyscy inni, i czasami trzeba sobie z tym poradzić i kontynuować pracę i to jest część tego, kim on-ona jest ”.