16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tomlin i Colbert mówią, że rozpoczęcie pracy QB byłoby otwartą konkurencją między Trubisky, Rudolph i Beckett

Tomlin i Colbert mówią, że rozpoczęcie pracy QB byłoby otwartą konkurencją między Trubisky, Rudolph i Beckett

Kim będą Pittsburgh Steelers od pierwszego tygodnia QB? nikt nie wie. Nawet Steelerowie. Na konferencji prasowej po projekcie Mike Tomlin i Kevin Colbert napisali go jako tegoroczny otwarty konkurs między Mitchem Trubeskym, Masonem Rudolphem i Kennym Beckettem.

Tomlin i Colbert Obaj powiedzieli dziennikarzom, że trzej mężczyźniw tym Beckett, będą mieli okazję konkurować.

„Rozgrywający jest najważniejszym miejscem w NFL iw NFL” – powiedział Colbert po selekcji. To nie jest coś, co można odebrać Mitchowi Trubesky’emu czy Masonowi Rudolphowi. Mamy trzech młodych rozgrywających. Mamy dużo rywalizacji. Jak wspomniał trener, wszyscy będą w tym, aby zobaczyć, kto zacznie. teraz masz trzy naprawdę dobre opcje”.

Jak zasugerował Colbert, Tomlin powiedział, że Beckett „z pewnością” otrzyma możliwość rywalizacji.

„Na pewno będzie miał okazję konkurować” – powiedział w prasie Tomlin.

Rudolph jest jedynym Steelers QB powracającym od 2021 do 2022 roku. Trubisky został podpisany na początku wolnej agencji i w tym czasie był faworytem do bycia głównym QB zespołu. Ale nic by nie zostało podane, zwłaszcza z pociechą, którą cieszyli się w Rudolph, który ma Matta Canada.

Z Pickettem w miksie, uważanym za najbardziej przygotowanego QB w klasie 2022, teraz wchodzi do tego konkursu. Nie był tak surowy ani zacofany jak inni rozgrywający w tej kategorii, jak Malik Willis, Matt Corral czy Sam Howell. Beckett ma szansę zagrać od razu. Teraz do Steelerów należy znalezienie sposobu na podział powtórzeń, aby uzyskać dokładną ocenę w pierwszym tygodniu.

Colbert chwalił dojrzałość Becketta.

„Kenny jest tylko dojrzałym, zrównoważonym mężczyzną”.

Tomlin pochwalił łatwiejszy drop i niższe stawki Becketta.

„Rozmawialiśmy o jego wysokim piętrze. Wysokie piętro JEGO było spowodowane niematerialnymi. Ale także oczekiwanie i profesjonalizm, dokładność była bardzo jasna i spójna podczas badania jego paska.”

READ  Red Bull żałuje, że nie ostrzegł Verstappena o śledztwie Norrisa podczas Grand Prix Austrii

To będzie pierwszy raz od dwóch dekad Steelersi poczują niepewność związaną z wejściem QB w sezon. Ale Pittsburgh ma opcje, konkurencja jest zdrowa i miejmy nadzieję, że do września ktoś wyróżni się na tle reszty.