16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Todd Howard ze Starfield postrzega teraz wszystko jako grę RPG

Todd Howard ze Starfield postrzega teraz wszystko jako grę RPG

Pole Gwiazd Reżyser i Todd Howard z Bethesdy rozmawiali o tym, jak wiele obecnie gier klasy AAA ma w swoich projektach lekkie elementy RPG i co to oznacza dla podejścia zespołu do najnowszych gier.

Ta rozmowa na temat gier RPG i Starfield pochodzi z niedawnego wywiadu dla Game Maker’s Notebook, w którym założyciel Insomniac Games, Ted Price, rozmawiał z Howardem o najnowszej grze Bethesdy. W tym samym wywiadzie dowiedzieliśmy się również, jak i dlaczego planety Starfield zostały osłabione.

Podczas wywiadu Bryce zapytał Howarda, czy zmieniły się oczekiwania graczy wobec gatunku RPG, na co Howard odpowiedział: „Tak, w dużym stopniu tak sądzę”.

Jak zauważono GryRadarHoward i jego współpracownicy wydają się być w pełni świadomi, że rozwój gatunków RPG i marek RPG w grach klasy AAA stale rośnie i co to oznacza dla podejścia zespołu Bethesdy do projektowania Starfield.

„Myślę, że to samo dotyczy wszystkiego” – kontynuuje Howard. „Nie mogę patrzeć na grę, która nie ma teraz XP, zdobywać kolejnych poziomów i wybierać dowolnej gry, na przykład tego rodzaju przebijania się przez nią. Co zatem czyni oficjalną grę RPG?

„Myślę, że jeśli jesteś fanem oldschoolowych gier RPG, będziesz miał swoją własną listę zasad. Uwielbiam ten gatunek, ponieważ może to być wszystko, prawda? Może zawierać akcję, możesz mieć inne typy gier .”

„Zbudowaliśmy też kosmiczną strzelankę” – dodaje Howard o Starfield. „Czy to jest gra RPG? Tak i nie. Jak możemy wprowadzić do gry RPG te elementy, które naszym zdaniem są ważne? Jak mogę ją rozwijać i ulepszać, aby stała się bardziej własna?”

Uważam, że dyskusja Howarda jest naprawdę wnikliwa, ponieważ obecnie można znaleźć elementy RPG w niezliczonych grach 3D, nawet jeśli te gry same w sobie nie są tak naprawdę grami RPG. Zamiast wpaść w tę pułapkę, Bethesda chce stworzyć grę RPG, która popchnie cały gatunek, a przynajmniej taka jest wizja zespołu.

READ  16 sposobów, w jakie Android 14 subtelnie ulepsza Twój telefon

Możesz poprawić swoje wrażenia z już stabilnych systemów dzięki najlepszym modom Starfield. Przygotowaliśmy także kilka niezbędnych przewodników wyjaśniających dokładnie, jak działają placówki Starfield i budowa statków Starfield oraz jak najlepiej wykorzystać każdy system.

Nadal szukasz więcej? Chociaż dobra wiki Starfield może być użytecznym źródłem informacji, nasza nowa baza danych Starfield idzie jeszcze dalej, dostarczając codziennych wiadomości, banków danych z możliwością przeszukiwania, a nawet narzędzi interaktywnych.