24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„The Juice Is Loose” w drugim zwiastunie

„The Juice Is Loose” w drugim zwiastunie

W czwartek Warner Bros. wypuściło zwiastun swojego nowego filmu Sok z żuka Sok z żukakontynuacja klasyka z 1988 roku, w którym powracają Tim Burton, Winona Ryder, Catherine O'Hara i duch Michaela Keatona, który przemawia najgłośniej.

Obraz przygotowuje się do premiery 6 września wraz ze zwiastunem, po tym jak pierwsze zdjęcia z filmu zostały pokazane na początku tego tygodnia.

POWIĄZANE: Pierwsze spojrzenie na Michaela Keatona i Jennę Ortegę w „Soku z żuka”

W trwającym 1 minutę i 16 sekund klifie jest tylko jedna linijka dialogu, kiedy Sok z żuka Keatona wznosi się ze swojego modelowego miasta na strychu i ogłasza zszokowanej Lydii (Ryder): „Sok się spuścił”.

Gina Ortega, Willem Dafoe, Justin Theroux, Arthur Conte i Monica Bellucci są wśród nowości w sequelu.

Opis: Życie Lydii, wciąż nawiedzanej przez Sok z Żuka, wywraca się do góry nogami, gdy jej zbuntowana nastoletnia córka Astrid (Ortega) odkrywa na strychu tajemniczy model miasta, a portal do zaświatów zostaje przypadkowo otwarty. Kłopoty w obu światach są tylko kwestią czasu, zanim ktoś trzykrotnie wypowie imię Soku z żuka, a złośliwy demon powróci, by rozpętać swój własny chaos.

Scenariusz pochodzi od Ortegi Środa Scenariusz stworzony przez Alfreda Gougha i Milesa Millara na podstawie opowiadania Goffa, Millara i Setha Grahame-Smitha i oparty na postaciach stworzonych przez Michaela McDowella i Larry'ego Wilsona.

Kontynuacja jest „fizycznie piękna” – stwierdził Keaton w wywiadzie na początku tego miesiąca. Druga część była zabawna i bardzo interesująca wizualnie, ale w sumie była naprawdę piękna i tu i ówdzie wzbudzała ciekawe emocje. Nie byłem na to przygotowany. Jest świetna . ”

POWIĄZANE: Jenna Ortega drażni się ze swoją rolą w kontynuacji „Soku z żuka”.

Ortega, która pojawia się na krótko w zwiastunie, jadąc na rowerze po słynnym drewnianym krytym moście, który odegrał ważną rolę w pierwszym filmie, również niedawno dała wskazówki dotyczące kontynuacji, w której grają córkę Rydera Lydię i wnuczkę Delię O'Hara, opowiadając część historii ma „dużo… „To nadrabianie zaległości i składanie w całość tego, co wydarzyło się w życiu Lydii od tego czasu, co jest miłe, jak sądzę, dla każdego, kto kocha tę postać i nie może się doczekać ponownego spotkania z nią”.

READ  Adam Sandler wstrzymuje program, aby pomóc fanom w nagłych przypadkach medycznych – Deadline

Sprawdź zwiastun powyżej.