22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tesla Semi wygląda niesamowicie jako mobilny dom elektryczny

Tesla Semi wygląda niesamowicie jako mobilny dom elektryczny

Tesla Semi może stworzyć świetny elektryczny samochód kempingowy w oparciu o specyfikacje, które Tesla opublikowała w tym tygodniu i jak te wspaniałe oferty elektrycznych ciężarówek wyglądają jako samochód kempingowy.

Jest coś w idei w pełni elektrycznego domu mobilnego zasilanego energią słoneczną, co jest tak atrakcyjne dla wielu ludzi.

W ciągu dnia jeździsz z zerową emisją i możesz zasilać swoje życie z tego samego akumulatora, który zasila Ciebie. W nocy możesz naliczyć opłatę, aby zrobić to ponownie następnego dnia.

Dzięki energii słonecznej możesz także wyłączyć całe doświadczenie z sieci.

Istnieje kilka projektów elektrycznych domów mobilnych, które mają oferować klientom tego rodzaju doświadczenia, ale większość z nich wciąż jest w fazie prac Etap koncepcyjny lub ma bardzo ograniczony zakres.

Niedawno informowaliśmy o Nowy Mercedes-Benz eSprinter Ma wystarczająco imponujące specyfikacje, aby umożliwić elektryczny „vanlife”, ale co, jeśli potrzebujesz lub chcesz czegoś większego?

Tesla Semi może stanowić interesującą platformę dla elektrycznego domu.

zespół w Joaoproducent akcesoriów do wnętrz, pomyślał tak, oglądając w tym tygodniu odsłonięcie produkcyjnej wersji Tesli Semi i postanowił zbudować rendery tego, jak mógłby wyglądać samochód kempingowy Tesla Semi:

Półmobilny dom Tesli

To całkiem niezły wygląd, a elektryczna furgonetka jest specyfikacją, która potwierdza to spojrzenie.

Największym problemem związanym z większością projektów elektrycznych domów mobilnych jest obecnie ich ograniczony zakres. na przykład, Winnebago zbudowało swój własny pełnowymiarowy elektryczny dom, Ale jego zasięg to tylko 125 mil.

Wraz z ujawnieniem wersji produkcyjnej w tym tygodniu Tesla to potwierdził Tesla Semi ma akumulator o pojemności około 900 kWh Może podróżować ponad 500 mil z pełnym ładunkiem 82 000 funtów.

A Tesla Semi prawdopodobnie osiągnie większy zasięg jako samochód kempingowy, ponieważ prawdopodobnie będzie lżejszy niż 82 000 funtów. Niektóre 40-stopowe przyczepy mieszkalne rzadko ważą więcej niż 50 000 funtów. Tesla Semi jest cięższa niż większość ciężarówek serii 8, ale musi istnieć sposób na zbudowanie kampera na platformie i utrzymanie wagi poniżej 70 000 funtów, co skutkuje wzrostem wydajności.

READ  Saudi Electricity Company pozywa Genesis i Gemini za sprzedaż niezarejestrowanych papierów wartościowych

Prawdopodobnie mógłbyś przejechać ponad 600 mil dziennie w półmobilnym domu Tesli bez ładowania, a następnie naładować go przez noc. Już w kilka dni będziesz w stanie pokonać imponujące odległości. Wszystko bez emisji.

Jowua przedstawił również wtajemniczony pogląd na swoją wizję półmobilnego domu Tesli:

Prawdopodobnie będzie to wymagało współpracy ze strony Tesli, ale powinien istnieć sposób na zasilanie funkcji na żywo mobilnego domu za pomocą zestawu akumulatorów układu napędowego. Możesz dodać kilka rozkładanych paneli słonecznych, gdy są wyłączone przez dłuższy czas, a Ty jesteś w pracy.

Jeśli Tesla tego nie zrobi, jestem pewien, że inne firmy zdecydują się na budowę mobilnych domów elektrycznych opartych na Tesli Semi – podobnie jak Cyberlander próbuje zrobić z Tesla Cybertruck.

W tym samym duchu słynny DJ i producent muzyczny Deadmau5 powiedział, że tak Kup Teslę Semi i zamień ją w mobilne studio muzyczne.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.