22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tesla, Cal-Maine, Southwest i inne

Tesla, Cal-Maine, Southwest i inne

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Tesli (TSLA) — Tesla wzrosła o 4,4% na rynku wstępnym po opublikowaniu pierwszego rajdu od ośmiu sesji w środę, łagodząc cios dla jej akcji w tym, co pozostanie najgorszym rokiem w historii dla akcji Tesli.

Powiązane wiadomości inwestycyjne

Polecane przez profesjonalistów: Oglądaj wszystkie duże rozmowy giełdowe w środę w CNBC

CNBC Pro

Cal Maine Foods (CALM) – Cal-Maine spadł o 4,9% w handlu przedsesyjnym po tym, jak jego kwartalne zyski nie spełniły oczekiwań Wall Street. Cal-Maine odnotowało rekordową sprzedaż w tym kwartale, ponieważ wybuch ptasiej grypy nadal ograniczał dostawy jaj, powodując gwałtowny wzrost cen. Firma poinformowała również, że od środy w żadnym z jej zakładów produkcyjnych nie było pozytywnych testów na ptasią grypę.

Poludniowo-zachodnie linie lotnicze (LUV) – Southwest pozostaje w ryzach jako linia lotnicza Walczy o powrót do zdrowia Jeden z problemów, który spowodował odwołanie tysięcy lotów w ciągu ostatniego tygodnia. Akcje wzrosły dziś rano częściowo po spadku o 11% w ciągu ostatnich dwóch dni.

Lockheed Martin (LMT) – Jednostka Sikorsky firmy Lockheed Martin kwestionuje przyznanie kontraktu na śmigłowiec armii amerykańskiej Tekstron (krótka wiadomość). Prezes Sikorsky, Paul Limo, powiedział, że różne propozycje kontraktu o wartości 1,3 miliarda dolarów nie zostały odpowiednio ocenione.

układ odpornościowy (IMGN) – Immunogen spadł o 2,7% na rynku pierwotnym po tym, jak firma biotechnologiczna ogłosiła, że ​​dyrektor finansowy Susan Altshuler nie wróci z przerwy w ustawie o urlopie rodzinnym i medycznym. Wiceprezes i dyrektor ds. księgowych, Rene Lentini, został mianowany tymczasowym dyrektorem finansowym.

General Electric (GE) — Spółka spin-off GE, GE HealthCare Technologies, dołączy do indeksu S&P 500, gdy 4 stycznia rozpocznie działalność jako oddzielna spółka publiczna. GE HealthCare zastąpi Vornado Realty Trust (VNO), który przeniesie się do S&P MidCap 400. Vornado zastąpi firmę logistyczną RXO (RXO), który przejdzie do indeksu S&P SmallCap 600. GE HealthCare – notowany na zasadzie emisyjnej – wzrósł o 1% na rynku pierwotnym, podczas gdy Vornado był nieco niższy, a RXO podskoczył o 3,3%.

READ  Disney Liz z Ike Perlmutter, prezes Marvel Entertainment

jabłko (AAPL) – Apple Inc wzrósł o 1% w handlu przedsesyjnym po zamknięciu w środę na najniższym poziomie od 1,5 roku. Cena Apple spadła o 29% w 2022 roku.