29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift wyjawia, że ​​Kenny Chesney dawał jej pieniądze, gdy była nastolatką

Taylor Swift wyjawia, że ​​Kenny Chesney dawał jej pieniądze, gdy była nastolatką

Taylor Swift i Kenny Chesney występują w Nashville w 2011 roku.
Frederick Bredon IV/WireImage

  • Taylor Swift została uznana przez magazyn Time za Człowieka Roku 2023.
  • Opowiedziała magazynowi o czeku, który zmienił jej życie od Kenny’ego Chesneya, gdy była nastolatką.
  • Swift powiedziała, że ​​pieniądze były większe, niż kiedykolwiek wcześniej widziała: „Udało mi się zaspokoić swoje marzenia”.

W 2023 r. Taylor Swift Osobą Roku magazynu TimeAle w 2007 roku była kolejną piosenkarką country szukającą wielkiego przełomu.

Podczas niedawnego wywiadu dla magazynu Swift opowiedziała o swoich początkach w branży, w tym o prezencie, który zmienił jej życie od innego muzyka.

Kiedy Swift miała 17 lat, była przygotowana na wielką szansę, jaką stanowi występ przed gwiazdą muzyki country Kennym Chesneyem – prawdopodobnie podczas jego letniej trasy koncertowej Flip-Flop, która odbyła się Drugi najbardziej dochodowy cykl koncertów tego roku.

„To zmieniłoby moją karierę” – powiedziała magazynowi Time. „Byłem tak podekscytowany.”

Niestety sponsorem wycieczki była firma piwna, co doprowadziło do dyskwalifikacji Swift ze względu na wiek. Kiedy jej matka ogłosiła tę wiadomość, Swift stwierdziła, że ​​jest „zdruzgotana”.

Kiedy w grudniu 2007 roku Swift skończyła 18 lat, otworzyła kartkę urodzinową od Chesney z czekiem w środku. „Przykro mi, że nie mogłeś przybyć na trasę, więc chciałem ci to wynagrodzić” – napisał.

„Chciałam zapłacić więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek w życiu widziałam” – wspomina Swift. „Byłam w stanie zapłacić premie mojemu zespołowi. Mogłam opłacić autobusy wycieczkowe. Mogłam zaspokoić swoje marzenia”.

Kenny Chesney i Taylor Swift na scenie w 2015 roku.
Rick Diamond/Getty Images autorstwa Kenny’ego Chesneya

Chesney jest również cytowany w tej historii Brawa dla SwiftaZwłaszcza jej umiejętności jako autorki tekstów.

„Była pisarką, która miała coś do powiedzenia” – powiedział. „To nie jest coś, co można udawać, pisząc klisze. Można po prostu tym żyć, a potem napisać to tak realistycznie, jak to tylko możliwe”.

READ  William i Kate odwołują wycieczkę do Belize Village z powodu protestów | Nieruchomość

U muzyków Pozostali przyjaciółmi przez lata Wielokrotnie zapraszali się wzajemnie do wspólnego występu na scenie.

Chesney pojawił się epizodycznie podczas światowej trasy Swift Speak Now w 2011 r., natomiast Swift był gościem-niespodzianką podczas wieczoru otwarcia trasy Kenny’ego Chesneya The Big Revival Tour w 2015 r. Ich duet na żywo „Big Star” znalazł się również na jego albumie z trasy koncertowej z 2017 r., „Na żywo w „Narodzie bez butów”.

Po opublikowaniu w środę wywiadu Swifta z magazynem Time, Chesney zabrał się do X (dawniej Twitter), aby wziąć udział w składaniu mu gratulacji.

„Taylor, wiedziałem, kiedy spojrzałem w twoje oczy, kiedy po raz pierwszy wyszedłeś z nami na scenę, poczułem to”. „Głód to coś wyjątkowego… dar, z którym nie każdy musi mieć kontakt” – napisał. „Wspaniale było patrzeć, jak błyszczysz!”

„Cieszę się, że TIME widzi to, co zawsze kochałem w waszej muzyce, waszej sztuce i w was jako człowieku” – dodał. „Jestem z ciebie taki dumny i kocham cię”.