19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift i Travis Kelce ukrywają się przed kamerami i cieszą się tajemniczymi, romantycznymi wakacjami

Taylor Swift i Travis Kelce ukrywają się przed kamerami i cieszą się tajemniczymi, romantycznymi wakacjami

Taylora Swifta I gwiazda NFL Travisa Kelseya Widziano ich, trzymając się za ręce, na chodniku, cieszących się wakacjami. Pomimo wysiłków mających na celu zachowanie poufności, Szybkiozdobiony kapeluszem i okularami przeciwsłonecznymi oraz KelseyaZdjęcia zostały zrobione, oboje mieli na sobie neutralne ubrania.

Zdjęcia zostały udostępnione na blogu plotkarskim Deuxmoi, a ich obserwacja zbiegła się z doniesieniami o Kelseya Planuje romantyczny wypad z 14-krotną zdobywczynią nagrody Grammy przed wydaniem kolejnego albumu.

Wnętrze romantycznej kolacji w Singapurze Taylor Swift i Travisa Kelce’a

Spędzajcie razem relaksujący czas

Ujawnił się insider KelseyaZamiar rozpieszczania Szybki Luksusowe zakwaterowanie i wyśmienita kuchnia podczas wakacji. chwila SzybkiTrasa Eras Tour rozpocznie się za kilka miesięcy i wydaje się, że para cieszy się wspólnym czasem spędzonym w jej domu w Los Angeles.

„Koncentrują się na R&R, relaksie w domu i spędzaniu razem cichego czasu” – podało w zeszłym tygodniu źródło Us Weekly.

„Lubią wieczory filmowe w kinie domowym, nadrabiając zaległości w filmach i programach”.

Pomimo przerwy mogli uczestniczyć w ekskluzywnych wydarzeniach, takich jak MadonnaAfterparty po Oscarach Jay Z„Złota Impreza”.

oprócz, Szybki Organizowali kameralne spotkania i pokazali swoje aktywne życie towarzyskie wśród życia zawodowego.

„W końcu mogą się zrelaksować i postanowić miło spędzić czas razem, z przyjaciółmi i rodziną” – powiedział Us Weekly informator.

READ  Squid Game Sezon 2 Fabuła koncentruje się na Solidarności