22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach bycia razem

Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach bycia razem

Amerykańska piosenkarka Taylor Swift i brytyjski aktor Joe Alwyn.

Amerykańska piosenkarka Taylor Swift i brytyjski aktor Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach spotykania się, zgodnie z raportem w V Strona szósta. Para rozstała się kilka tygodni temu i rozstanie przebiegło polubownie.

Punkt sprzedaży zacytował źródło zaznajomione z rozwojem sytuacji, które powiedziało: „To nie było dramatyczne. (Związek) po prostu dobiegł końca. Dlatego[pan Alwyn]nie został zauważony w żadnym programie”.

Wiadomość o zerwaniu pojawiła się, gdy Swift jechała przez Stany Zjednoczone podczas swojej wyprzedanej trasy koncertowej IRAS. Wcześniej ujawniono, że pan Alwyn zamierza uczestniczyć w przyjęciach pani Swift i od czasu do czasu będzie z nią podróżować. Źródło powiedziało: „Joe będzie z nią podróżował, kiedy tylko będzie mógł. Są razem wspaniali. Joe bardzo wspiera jej karierę”.

Para przez lata utrzymywała to w tajemnicy i zaprzeczała wszelkim plotkom o zaręczynach.

— powiedział pan Alwyn dziennik „Wall Street. Jeśli chodzi o to, czy planuje iść do ołtarza z piosenkarzem i autorem tekstów, powiedział: „To znaczy, prawda jest taka, że ​​jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie powiedziałbym, a gdyby odpowiedź brzmiała „nie”, nie powiedziałbym ”.

Piosenkarka ostatnio rozmawiała również o ich związku, opowiadając o pomyśle na jej przebój o północy „Lavender Haze”. W filmie na Instagramie powiedziała: „Natrafiłam na wyrażenie„ lawendowa mgiełka ”, kiedy oglądałam Mad Men. Sprawdziłam to, ponieważ pomyślałam, że wygląda fajnie. Okazało się, że jest to popularne wyrażenie używane w latach 50. opisaliby bycie zakochanym. Jeśli byłeś w „lawendowej mgiełce”, oznacza to, że byłeś w wszechogarniającym blasku miłości. I pomyślałem, że to było naprawdę piękne.

„Myślę, że teoretycznie, kiedy jesteś w „lawendowej mgle”, zrobiłbyś wszystko, aby tam pozostać. I nie pozwalasz ludziom wydostać się z tej chmury. Myślę, że wiele osób musi sobie z tym poradzić z tym teraz, nie tylko jako „osoby publiczne”, ponieważ żyjemy w epoce mediów społecznościowych, a jeśli świat dowie się, czy ktoś ci się podoba, wpłynie to na niego. Podobnie jak mój związek przez sześć lat, musieliśmy unikać dziwnych plotki, tabloidy i po prostu to ignoruj. Więc ta piosenka jest o ignorowaniu tych rzeczy, aby chronić prawdziwe rzeczy „- powiedziała.

READ  WGA Tydzień 2 zaprasza rodziny na posiedzenie - zróżnicowaną grupę