22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Made Designs rozszerza działalność na holenderskie i polskie zakłady żeglarskie

Taylor Made Designs rozszerza działalność na holenderskie i polskie zakłady żeglarskie

W związku z rosnącą potrzebą zaopatrywania nowych i istniejących klientów w całej Europie, Taylor Made Designs (TMD) utworzyła obecnie przedstawicielstwo finansowe w Holandii, posiadające obiekty magazynowe i logistyczne w Berlikum w Holandii oraz dodatkowe możliwości produkcyjne w Łodzi niedaleko Warszawy w Polsce. .

Firma Tailor Made Designs (TMD) ma swoją siedzibę na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii od ponad 30 lat i specjalizuje się w dostarczaniu mundurów, odzieży roboczej i markowych towarów dla lojalnych klientów z sektorów superjachtów, hotelarstwa i rekreacji. W ostatnich latach TMT rozszerzyło swoją działalność również na sektor spedycyjny.

To nowe posunięcie stanowi dla TMD znaczącą szansę na zaoferowanie jednolitych usług zarządzania i doradztwa, dostarczania i produkcji markowych i niemarkowych mundurów, odzieży roboczej, prezentów i wydarzeń dla wszystkich sektorów na całym świecie.

Ed Taylor, dyrektor zarządzający Taylor Made Designs, powiedział: „Dostawa do Europy za pośrednictwem naszego partnera 3PL w Berlikum w Holandii lub naszego dodatkowego zakładu produkcyjnego w Łodzi w Polsce eliminuje niepotrzebny stres i formalności dla naszych cenionych klientów. – Ponieważ fizycznie mamy siedzibę w Europie kontynentalnej, uzyskaliśmy status VAT UE, który posiadamy obecnie.

„To posunięcie pozwala nam na bezpośrednie dostawy do naszych klientów bez ceł i zapewniamy naszym klientom ważny numer VAT UE bez podatku VAT. Proste i płynne przejście przez Europę. Oczywiście będziemy nadal dostarczać produkty w ramach statusu T1 i utrzymywać zapasy dla naszych klientów tam, gdzie będzie to wymagane.

„Wiemy, że większość naszej bazy klientów znajduje się w Wielkiej Brytanii, jednak szczególnie po zakończeniu pandemii wielu naszych międzynarodowych klientów wezwało do wprowadzenia usprawnionego europejskiego procesu dostaw, aby zaspokoić ich potrzeby w wielu krajach Europy. oko jest tam.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Taylor Made Designs.


Znajdź pełną listę wiodących na świecie dostawców umundurowania dla załogi superjachtu w katalogu Yacht Pages. Aby uzyskać więcej aktualności i wskazówek dotyczących żeglarstwa, bądź na bieżąco Facebook, X, Instagrama I LinkedIn.

READ  Holandia, Polska i Ukraina przypieczętowały kwalifikacje FIH Hockey5s do Mistrzostw Świata Kobiet 2024