23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tauron Dystrybucja wybiera Motorolę do rozbudowy sieci w Polsce |  Wanilia Plus

Tauron Dystrybucja wybiera Motorolę do rozbudowy sieci w Polsce | Wanilia Plus

Zdjęcie z Freepik

Rozwiązania Motoroli Ogłoszono, że został wybrany przez Darren Distributja S.A Rozbudowa sieci łączności radiowej o znaczeniu krytycznym. Rozbudowa sieci obejmie niezawodną komunikację terenową na rozległym obszarze działalności firmy, obejmującym blisko 20% terytorium Polski i 5,8 mln klientów.

Energia elektryczna jest podstawową usługą, a reagowanie na awarie wymaga szybkiej koordynacji wielu osób i grup. Aby umożliwić szeroką współpracę i usprawnić codzienną działalność, Tauron Dystrybucja rozbudowuje istniejącą sieć TETRA firmy Motorola Solutions z 3 do 11 regionów, a także łączy wszystkie systemy regionalne w jedno zintegrowane rozwiązanie.

Motorola Solutions dostarczy modemy obsługujące sygnały SCADA (kontrola nadzorcza i akwizycja danych) z elektrowni i ułatwiające efektywne zarządzanie obiektem. Ponadto dostarczą 200 stacji bazowych oraz terminali stacjonarnych i samochodowych do obsługi około 4000 użytkowników.

„Tauron Dystrybucja od dawna polega na technologii TETRA w zakresie niezawodnej, bezpiecznej i niezawodnej komunikacji” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes korporacyjny Motorola Solutions. „Rozbudowa i konsolidacja sieci komunikacyjnej pozwoli zespołom Taurona w całym regionie lepiej współpracować, szybciej reagować na zakłócenia, a ostatecznie lepiej realizować swoje zaangażowanie w ulepszanie domów i firm milionów cenionych klientów”.

Skomentuj ten artykuł poniżej lub poprzez X: @Wanilia Plus

READ  Raport: Stany Zjednoczone naciskają na Polskę na ustawę o odbudowie Holokaustu na polecenie Izraela