1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Super Bowl: Wściekły Travis Kelce chwyta i krzyczy na trenera Andy’ego Reida stojącego na linii bocznej podczas powolnego początku drużyny Chiefs

Super Bowl: Wściekły Travis Kelce chwyta i krzyczy na trenera Andy’ego Reida stojącego na linii bocznej podczas powolnego początku drużyny Chiefs

Travis Kelce pozwolił Andy'emu Reidowi mieć to na uwadze w drugiej kwarcie Super Bowl w niedzielę. (Jamie Squire/Getty Images)

Na początku niedzielnego Super Bowl ofensywa Kansas City Chiefs utknęła na neutralnym poziomie, co Travisa Kelce nie był z tego powodu zadowolony.

W środku drugiej kwarty bezbramkowej dla Chiefs przeciwko San Francisco 49ers Kelce złapał głównego trenera Andy'ego Reida stojącego przy linii bocznej i nakrzyczał na niego.

Kelce wydawał się zdenerwowany, że nie wziął udziału w kluczowym meczu w czerwonej strefie na początku drugiej kwarty.

Chiefs dotarli do linii 9 jardów drużyny 49ers po podaniu z 52 jardów od Patricka Mahomesa do Mecole Hardman. W następnej akcji Kelce nie był już w grze.

Zamiast tego na boisku pojawił się Tight Noah Gray, który kontynuował blok. Chiefs odgwizdali bieganie Isaiaha Pacheco, który sfałszował piłkę, co doprowadziło do straty Chiefs. W ten sposób marnujemy pierwszą i najlepszą okazję do zdobycia bramki przez Kansas City.

Kelce to jedna z najniebezpieczniejszych broni czerwonej strefy w historii futbolu. Był ulubionym celem Mahomesa podczas jego dwóch poprzednich zwycięstw w Super Bowl. W tym momencie niedzielnego meczu nie strzelił ani jednej bramki.

Błędy po obu stronach doprowadziły do ​​zdobycia punktów już na początku niedzieli, co doprowadziło do rosnącej frustracji. To przyczyniło się do rzadkiej awantury na linii bocznej Chiefs, gdy Kelce celował w swojego głównego trenera.

READ  Dyrektor Ineos potwierdza, że ​​oferta Sir Jima Ratcliffe'a dla Chelsea „wyrwała się spod kontroli”