16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Statystyki Kyle’a Shanahana i Jima Schwartza w rolach głównych dotyczące meczu 49ers–Browns – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Statystyki Kyle’a Shanahana i Jima Schwartza w rolach głównych dotyczące meczu 49ers–Browns – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Niepokonani 49ers w niedzielę wyjdą na stadion Cleveland Browns jako główni faworyci, ale jedna statystyka przeważa nad wysiłkami San Francisco zmierzającymi do osiągnięcia wyniku 6-0.

Koordynator obrony drużyny Browns, Jim Schwartz, przez lata zdominował trenera 49ers, Kyle’a Shanahana. W ośmiu meczach pomiędzy tą dwójką w roli głównych trenerów i koordynatorów Schwartz ma bilans 7-1.

Shanahan przegrał pierwszy mecz 31-12, kiedy był pierwszym roku koordynatorem ofensywy w Houston Texans, a Schwartz był koordynatorem obrony Tennessee Titans w 2008 roku. Drugi mecz wygrał później w tym sezonie 13-12, ale Schwartz wygrał pierwszy mecz. Ostatnie sześć spotkań, ostatnie w 2020 r., kiedy 49ers przegrali 25:20 z Philadelphia Eagles, gdzie Schwartz był koordynatorem obrony.

„Zdecydowanie mam wiele szacunku dla Kyle’a” – powiedział Schwartz Powiedział reporterom w Cleveland Czwartek. „Przez długi czas byłem temu przeciwny. … Największym komplementem dla trenerów jest to, że z czasem się poprawiają. Myślę, że to, za czym opowiadaliśmy się w 2008 roku, było trochę inne w Houston niż to, co zrobił w Waszyngtonie i Cleveland. ” Atlanta i to, co robi w San Francisco.

„Dobrze radzi sobie z intrygami dla swoich graczy. Myślę, że to prawdopodobnie najważniejsza rzecz. Nie próbujesz powstrzymać gracza, który namawia do gry, jesteś tam, próbując zatrzymać jego graczy”.

Ofensywa Shanahana w Zatoce kwitnie. 49ers zdobyli co najmniej 30 punktów w ośmiu meczach z rzędu w sezonie zasadniczym (od poprzedniego sezonu) i zajmują trzecie miejsce pod względem liczby jardów na mecz (402,6) i drugie pod względem punktów (33,4).

Jednak rodzina Brownów nie jest garbata sama w sobie. W czterech meczach obrona Cleveland rzucała łącznie 196,8 jarda na mecz i zaledwie 15,0 punktów na zawody.

Shanahan zdaje sobie sprawę, jakie wielkie wyzwanie przed nim stoi.

„Dla mnie ten mecz jest naszym największym wyzwaniem w dotychczasowej historii” – powiedziała Shanahan po środowym treningu. „Myślałem, że Dallas też się w to włączy. Ale patrząc na to, statystyki Cleveland w defensywie rosną. W zasadzie widać, że są numerem 1 lub 2 we wszystkim”.

READ  Historyczny powrót wikingów, katastrofa nietoperzy i nie tylko

Według doniesień, rozgrywający Browns Deshaun Watson nie zagra z powodu kontuzji barku, co da 49ers przewagę, ale w niedzielne popołudnie najważniejszym meczem będzie atak San Francisco przeciwko obronie Cleveland.

„To będzie wspaniały mecz” – powiedział Schwartz. „To futbol NFL w najlepszym wydaniu. Świetny atak i dobra obrona. Będziemy na to gotowi”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk