22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Specjalne wydarzenie na żywo pierwszego dnia WWE zostało odwołane

Specjalne wydarzenie na żywo pierwszego dnia WWE zostało odwołane

Parafrazując zespół U2, w Nowy Rok będzie cicho.

Wrestlenomics donosi że WWE odwołało Dzień 1 WWE, Pierwotnie zaplanowany na 1 stycznia 2023 Na stadionie State Farms Arena w Atlancie w stanie Georgia. Pierwotnie zaplanowane jako drugie wydarzenie w historii Dnia 1, anulowanie pozostawia WWE bez wydarzeń na żywo oznaczonych między WWE Survivor Series 26 listopada a Royal Rumble 28 stycznia przyszłego roku. Według Dave’a Meltzera, Bilety nie są w sprzedaży.

Wrestlenomics nie mógł potwierdzić powodu anulowania, ale założył, że może to mieć coś wspólnego z uszczęśliwieniem właściciela Peacocka NBCUniversal. New Year’s Day to ostatni zaplanowany odcinek sezonu regularnego NBC Sunday Show amerykańskiej ligi futbolowej. Los Angeles Chargers zmierzą się z Los Angeles Rams W tej dacie. Jednak raport zauważa również, że jeśli tak jest, w 2021 roku rozegrano trzy różne wydarzenia Premium Live przeciwko meczom Sunday Night Football.

Pierwszy dzień zdarzył się w zeszłym roku, Odbyło się również w State Farms Arena w Atlancie, co zostało uznane za początek nowej tradycji i było godne uwagi jako mistrz WWE Universal Roman Reigns W dniu wydarzenia uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, Doprowadziło to do anulowania jego obrony tytułu w Main Event przeciwko Brockowi Lesnarowi, Lesnar rzucił się tego wieczoru na WWE Championship match, gdzie Lesnar pokonał Setha Rollinsa, Kevina Owensa, Bobby’ego Lashleya, a następnie Big E Championa, aby wygrać swoje szóste mistrzostwo WWE. Było to również pierwsze duże wydarzenie w WWE Aby używać znaku towarowego „Premium Live Event” który zastąpił „Pay Per View”.

Ani WWE Media Relations, ani przedstawiciele State Farms Arena nie skomentowali odwołania.