18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sotheby's International Realty otwiera pierwsze biuro w Polsce

Sotheby's International Realty otwiera pierwsze biuro w Polsce

Nowy Jork, 15 kwietnia 2024 r /PRNewswire/ — Sotheby's International Realty ogłosiło dzisiaj otwarcie Sotheby's International Realty w Polsce, z okazji 194. rocznicy powstania tej marki.Cz w biurze Europa. Siedziba firmy mieści się w prestiżowym budynku Europezhsky Warszawy Prime obsługujący centrum miasta oraz dzielnice Śródmieście, Mokotów, Wilanów i nie tylko.

Poland Sotheby's International Realty prowadzony jest przez Pauliusa Kebraskasa, który wnosi ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i udokumentowane doświadczenie w pracy z polskimi klientami. Międzynarodowy biznesmen Zebraskas Baltic jest także właścicielem Sotheby's International Realty. Litwa.

„Rynek luksusowych nieruchomości mieszkaniowych Polska W ostatnich latach odnotował znaczny wzrost i duży popyt” – powiedział Filip Biały, prezes i dyrektor generalny Sotheby's International Realty. „Jako stolica i największe miasto Polska, Warszawa Pełni funkcję gospodarczego, kulturalnego i politycznego centrum kraju. Jego strategiczne położenie wewnątrz Europa Przyciągając różnorodną gamę nabywców i ekspatów, rosnącą liczbę zamożnych osób poszukujących nieruchomości premium w najlepszych lokalizacjach, z niecierpliwością czekamy na wsparcie Palius i polskiej międzynarodowej grupy nieruchomości Sotheby's.”

Warszawy Rynek luksusowych nieruchomości mieszkaniowych oferuje fascynującą mieszankę wyrafinowania, kultury i potencjału inwestycyjnego, która przyciąga zarówno nabywców krajowych, jak i międzynarodowych. Polski Vibrant Capital” – powiedział Gebrauskas. „Naszym celem jest prezentowanie najlepszych nieruchomości, łączenie kupujących z ich wymarzonymi domami i pomaganie sprzedającym w osiąganiu ich celów związanych z nieruchomościami dzięki uczciwości i niezachwianemu zaangażowaniu. Nasze powiązanie z Sotheby's International Realty buduje naszą zdolność do osiągania tych celów i zapewnia dodatkową międzynarodową ekspozycję dla naszego regionu.

Międzynarodowe nieruchomości Sotheby's® Sieć liczy obecnie ponad 26 500 stowarzyszonych niezależnych partnerów handlowych zlokalizowanych w 1115 biurach w 84 krajach i terytoriach na całym świecie. Międzynarodowe oferty nieruchomości Sotheby's w Polsce są publikowane na globalnej stronie internetowej sothebysrealty.com. Oprócz możliwości polecania i zwiększonej ekspozycji generowanej z tego źródła, brokerzy i klienci firmy skorzystają z połączenia z domem aukcyjnym Sotheby's i całym światem. Międzynarodowe nieruchomości Sotheby's Plany marketingowe. Każde biuro jest niezależną własnością i jest zarządzane.

READ  Szkocja zmierzy się z Polską w towarzyskim meczu po przełożeniu eliminacji do Mistrzostw Świata

Międzynarodowe nieruchomości Sotheby's

Firma Sotheby's International Realty została założona w 1976 roku jako firma świadcząca usługi w zakresie nieruchomości dla wymagających klientów domu aukcyjnego Sotheby's. Obecnie globalny zasięg firmy obejmuje 1115 biur zlokalizowanych w 84 krajach i terytoriach na całym świecie, w tym 49 własnych biur maklerskich na głównych rynkach metropolitalnych i kurortowych. W luty 2004, Anywhere Real Estate Inc. Zawarł długoterminowy sojusz strategiczny z Sotheby's, operatorem centrum aukcyjnego. Umowa obejmowała udzielenie licencji na nazwę Sotheby's International Realty i utworzenie franczyzy. Ta struktura właścicielska składa się z sieci równoległej, w której każde biuro działa niezależnie. Sotheby's International Realty wspiera swoich partnerów i agentów licznymi zasobami operacyjnymi, marketingowymi, rekrutacyjnymi, edukacyjnymi i rozwojem biznesu. Partnerzy i agenci czerpią korzyści z powiązania z czcigodnym domem aukcyjnym Sotheby's, założonym w 1744 roku. Po więcej informacji odwiedź www.sothebysrealty.com.

Sieć afiliacyjna obsługiwana jest przez Sotheby's International Realty Affiliates LLC, a biura maklerskie będące własnością firmy są obsługiwane przez Sotheby's International Realty, Inc. Obie firmy to Anywhere Real Estate Inc. (NYSE: Dom) jest światowym liderem franczyzy w obrocie nieruchomościami oraz dostawcą usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, transferu i rozliczeń w obrocie nieruchomościami. Sotheby's International Realty Affiliates LLC i Sotheby's International Realty, Inc. Obydwa w pełni popierają zasady Ustawy o godziwym mieszkalnictwie i Ustawy o równych szansach.

kontakt
Rachel Colletta
Starszy menedżer ds. PR i komunikacji
[email protected]

Międzynarodowe nieruchomości Sotheby's