22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sophie Turner nosiła najmniejsze spodenki rowerowe z Joe Jonasem i jego córką Willą

Sophie Turner nosiła najmniejsze spodenki rowerowe z Joe Jonasem i jego córką Willą

  • Sophie Turner i Joe Jonas W Miami spędzają czas swojego życia.

  • Dzień po urodzinach Joe para spaceruje po Miami z córką Willą. A Sophie wyglądała idealnie w sportowym, czarnym zestawie składającym się z obcisłego T-shirtu, krótkich spodenek rowerowych i dopasowanych tenisówek Vans.

  • Dodała kolor do monochromatycznego wyglądu za pomocą jasnofioletowej, niebieskiej i zielonej torby na ramię ze srebrnym łańcuszkiem i żółtymi kwadratowymi okularami przeciwsłonecznymi.

Sophie Turner i Joe Jonas To nie są zwykli rodzice, to wspaniali rodzice.

Dzień po urodzinach piosenkarki para została przyłapana na spacerze po Miami z córką Willą – cała trójka ubrana w gorące letnie stroje.

the gra o tron Gwiazda wyglądała swobodnie w sportowym, całkowicie czarnym zestawieniu, składającym się z obcisłej koszulki, mini szortów rowerowych i dopasowanych tenisówek Vans. Dodała kolor do monochromatycznego wyglądu za pomocą jasnofioletowej, niebieskiej i zielonej torby na ramię ze srebrnym łańcuszkiem i żółtymi kwadratowymi okularami przeciwsłonecznymi. Jak zwykle jej akcesoria były minimalistyczne: eleganckie złote naszyjniki z łańcuszkami i małe kolczyki w kształcie kółek.

tło

Jonas tymczasem rysował Miami Vice Nosi jasnoniebieskie zapinane szorty na białym podkoszulku, białe workowate dżinsy i czarno-białe tenisówki Nike. Jego wspaniałe dodatki obejmowały naszyjnik z pereł i czarne okulary przeciwsłoneczne.

Na zdjęciu z wycieczki każda gwiazda trzyma jedną z rąk Willi, gdy przechodzi między nimi. 2-latek wygląda uroczo w biało-żółtym pajacyku w kwiaty z kokardkami na ramionach i małych białych tenisówkach.

Turner i Jonas świętowali w poniedziałek 33. urodziny piosenkarza „Leave Before You Love Me” kolacją i przyjęciem zorganizowanym przez aktorkę. Jonas – który ostatnio trafił na pierwsze strony gazet w czysty O swoich zabiegach estetycznych – podziękował żonie za wielką niespodziankę. „Żona z kolacją BDay wygrywa 🏆”, podpisała film na Instagramie przedstawiający restaurację, w której jedli.

on jest też Nadchodzące występy Jonas Brothers w Meksyku dokuczałyktóry ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu.

READ  Restauracje Toma Sandovala są pełne negatywnych komentarzy na temat skandalu związanego z oszustwami

Może Ci się spodobać