28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sony anuluje wymagania Helldivers 2 PSN po ostrych reakcjach

Sony anuluje wymagania Helldivers 2 PSN po ostrych reakcjach

W odpowiedzi na sprzeciw społeczności Sony anulowało plany wymuszenia obowiązkowego tetheringu PSN dla graczy Helldivers 2 na platformie Steam.

Wydawca ogłosił w piątek, że gracze Helldivers 2 na Steamie wkrótce będą musieli połączyć się z kontem PSN ze względów bezpieczeństwa. Powiedziała, że ​​będzie to zawsze wymagane dla graczy na PC, ale ze względu na problemy podczas uruchamiania łącze było przez jakiś czas opcjonalne.

Wiadomość ta natychmiast spotkała się z ostrą reakcją, co doprowadziło do lawiny negatywnych komentarzy ze strony graczy Helldivers 2 na platformie Steam. Wiele osób poprosiło o zwrot pieniędzy, ponieważ Helldivers 2 zostało wycofane ze sprzedaży w 177 krajach, w których PSN nie jest dostępny.

Helldivers 2 – Obligacja Wojenna: Zwiastun Polar Patriots | Gry na PS5 i PCObejrzyj na YouTube

W rezultacie Sony wycofało się teraz ze swoich planów wprowadzenia wymogu tetheringu PSN dla graczy Helldivers 2 na platformie Steam. W Poczta Wydawca udostępnił dziś rano za pośrednictwem PlayStation informację:

„Fani Helldivers – słyszeliśmy wasze opinie na temat aktualizacji łączenia kont Helldivers 2. Aktualizacja z 6 maja, która wymagałaby połączenia kont Steam i PlayStation Network dla nowych i istniejących graczy od 30 maja, nie będzie kontynuowana.”

Sony stwierdziło, że „wciąż się uczy, co najlepiej sprawdza się w przypadku graczy na PC”, a ostatnią falę opinii nazwało „bezcennymi”. Następnie podziękował wszystkim za „ciągłe wsparcie dla Helldivers 2”, po czym obiecał informować nas na bieżąco o planach na przyszłość.

Udostępniając ponownie post Sony, dyrektor generalny Arrowhead i dyrektor kreatywny Helldivers 2, Johan Pilestedt, powiedział, że był pod wrażeniem „siły woli… i umiejętności współpracy” graczy w ciągu ostatnich kilku dni. Następnie podziękował firmie Sony za decyzję o ponownym włączeniu tetheringu do PSN jako opcjonalnego.

„Wspólnie chcemy ustanowić nowy standard gry na żywo oraz tego, w jaki sposób programiści i społeczność mogą się wzajemnie wspierać, aby zapewnić najlepsze wrażenia z gry” – podsumował Bilstedt.

W kolejnej odpowiedzi Billstedta Stwierdził, że zespół Helldivers 2 „tworzy obecnie systemy, które zastąpią” funkcję moderacji, w której pomogłaby łączność PSN.

READ  Zmieniłam sen z głośnikiem, który kosztuje mniej niż pyszna kanapka