23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Songbirds & Snakes” w czwartek – ostateczny termin premiery za 6 milionów dolarów

„Songbirds & Snakes” w czwartek – ostateczny termin premiery za 6 milionów dolarów

Ekskluzywny: Wprowadzenie Lionsgate Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży Patrząc na czwartkowy wieczór pomiędzy 5,75 miliona dolarów – 6 milionów dolarów Po seansie, który zaczynał się o 15:00.

Powtórzę: liczby te nie pochodzą ze studia i rano mogliśmy zobaczyć nieco inny wynik. Choć niektórzy szybko krzykną, że Marvel Studios poniosło porażkę w ostatni weekend, Cudarozpoczęło swoją weekendową podróż czwartkowym wieczorem kwotą 6,6 miliona dolarów, co doprowadziło do najniższego otwarcia w historii tytułu Disney MCU na poziomie 47 milionów dolarów. Ptaki śpiewające i węże Kosztuje połowę ceny Cuda200 milionów dolarów w 100 milionach dolarów. Co więcej, Lionsgate zawsze zabezpiecza ryzyko związane z dużym tytułem obejmującym większość sprzedaży zagranicznej.

Tom Blythe i Rachel Ziegler w filmie „Igrzyska śmierci: Pieśń ptaków i węży”

Brama Lwa

Prognoza na weekend była o godz Ponad 50 milionów dolarów Zjednoczone państwo, Ponad 100 milionów dolarów na całym świecie. Zobaczymy gdzie to wyląduje. Częścią żmudnej walki o film jest to, że występuje w nim nowa, niezależna od marki Jennifer Lawrence i jedna postać, która krzyżuje się z podstawową serią, Coriolanus Snow. Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu, w którym Lawrence nie był wielkim nazwiskiem, Lionsgate rzuca kostką w sprawie ponownego wprowadzenia na rynek marki Suzanne Collins w Historia z West Side Aktorka Rachel Ziegler w ognistej roli Lucy Gray-Bird, a nawet brytyjski aktor Tom Blythe w roli Snow.

Pieśń śpiewających ptaków i wężyNoc podglądu nie jest daleko od tego Szybcy i wściekli wersja telewizyjna Hobbesa i Shawa5,8 miliona dolarów (godziny seansów rozpoczynają się o 19:00), a otwarcie osiągnęło 60 milionów dolarów; Dzieje się tak pomimo faktu, że film był bardzo zorientowany na mężczyzn Igrzyska Głodowe„Tłum kobiet. Inne wykorzystywane firmy to Amazon/MGM Wyznanie wiary III który zarobił 5,4 miliona dolarów w czwartkowej wieczornej zapowiedzi i 58,3 miliona dolarów przez 3 dni. Bliżej do kobiecego demo Zaklinanie wersja telewizyjna Zakonnica który zarobił 5,4 miliona dolarów w czwartek i 53,8 miliona dolarów przez 3 dni, przy czym kobiety miały 49% udziału według CinemaScore w weekend.

Warner Bros.

Uwaga, Pieśń śpiewających ptaków i węży Nigdy nie miał zamiaru publikować zapowiedzi w pobliżu tego ostatniego Igrzyska Śmierci: Kosogłos, część 2 który został wydany w listopadzie 2015 r. i w czwartkowy wieczór zarobił 16 milionów dolarów, co stanowi najniższe krajowe otwarcie w serii Collins i wyniosło 102,7 miliona dolarów. Tak jak nie było Ptaki śpiewające i węże Zobowiązany do naśladowania Harry’ego Pottera Spinoff 2016 Fantastyczne bestie i gdzie jest znaleść Co oznaczało, że w czwartkowy wieczór osiągnięto cenę 8,75 mln USD i 74,4 mln USD/CAD przez 3 dni. Zasadniczo, Igrzyska Głodowe„Baza fanów nie jest tak obszerna Harry’ego Pottera’S. (Fantastyczne bestie 55% kobiet jest na to skłonnych Kosogłos 260% kobiet, przy czym większość starszych fanów Pottera to 65% osób w wieku powyżej 25 lat. Kosogłos 2Podział 50/50 dla widzów poniżej/powyżej 25 lat).

Częścią wyzwania stojącego przed Lionsgate w zachęceniu widzów do prequelu jest to Igrzyska Głodowe Fani byli całkowicie nieświadomi istnienia nowej powieści Collinsa: została ona wydana w sercu Covid w maju 2020 r., a według NPD BookScan, gdy księgarnie były zamknięte, w pierwszym tygodniu sprzedała się w nakładzie zaledwie 500 000 egzemplarzy. Liczba ta ostatecznie wzrosła do 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy.

Podczas gdy liczba krytyków na Rotten Tomatoes wynosi 112 Pieśń śpiewających ptaków i węży Seria, która uzyskała najniższy wynik w całej serii, wynoszący 64% nowości, często zapewniała zyski i dobrze radziła sobie przez cały sezon świąteczny. Kosogłos 2 Dzięki przypadającemu na Święto Dziękczynienia film zebrał 198,5 miliona dolarów w ciągu pierwszych 10 dni od premiery.

Firma RelishMix zajmująca się analizą mediów społecznościowych twierdzi, że media społecznościowe działają Ptaki śpiewające i węże „Odtwarzany jest z mieszanymi, pozytywnymi tonami, a zawroty głowy z pokolenia Z i młodsi fani z pokolenia milenialsów syczą wychwalając najnowszą odsłonę serii. Wiele osób fascynuje się nostalgią, jaką seria niesie z ich dzieciństwa: „Mam 14 lat i jestem bardzo szczęśliwy”. 25-letni ja płaczący Inni mówią: „Słuchaj, zupełnie nie mam pojęcia, o czym jest ta książka, ale kiedy zobaczyłem tę przykucniętą pozę, poczułem się, jakbym znów zobaczył Katniss”. Ten film uleczy moje traumy z dzieciństwa.

Od lewej do prawej: John Dory (Eric Andre), Sprouse (Daveed Diggs), Baby Branch (Justin Timberlake), Floyd (Troye Sivan) i Clay (Kid Cudi).

na całym świecie

Inne premiery, o których słyszeliśmy, ale których Universal nie wziął pod uwagę, to DreamWorks Animation Trolle łączą siły Z około 2 milionami dolarów zniżki na seanse rozpoczynające się o 14:00. Ta trzyosobowa grupa spodziewa się wysokiego startu w wysokości 20 milionów dolarów i najniższego poziomu 30 milionów dolarów. Film otrzymał także najniższą w serii ocenę RT z 62% świeżymi ocenami krytyków. Jeśli ten numer podglądu jest poprawny, to głowy i włosy na wierzchu Trolle900 tys. dolarów w czwartkowych zapowiedziach, czyli więcej niż we wtorkowych wieczornych zapowiedziach Illumination/Universal On śpiewa Wyceniony na 1,7 miliona dolarów.

TriStar i Spyglass Media mają produkty Eli Roth święto Dziękczynienia Horror dla nastolatków, który trzeba zobaczyć w weekend otwarcia, podczas którego debiutuje komedia Taika Waititi studia Searchlight Następny gol wygrywa Patrząc na pojedyncze liczby. Więcej o nich w AM.

READ  Przez The Spider-Verse Super 16 milionów dolarów w czwartek — ostateczny termin