5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sklep na Brooklynie nie otrzymał jeszcze informacji o sprzedaży losów na loterię o wartości 10 milionów dolarów

Sklep na Brooklynie nie otrzymał jeszcze informacji o sprzedaży losów na loterię o wartości 10 milionów dolarów

metro

Najwyraźniej szczęśliwy zwycięzca dwóch losów na loterię o wartości 10 milionów dolarów nie jest marksistą: nie rozdał ani grosza swojej fortuny pracownikom stacji benzynowej na Brooklynie, gdzie kupił oba, powiedział menedżer The Post.

Wielokrotny zwycięzca loterii Wayne Murray nie dał jeszcze napiwków pracownikom H&A Gas & Convenience przy Avenue H w Flatbush po wygranej w obu przypadkach, powiedział menedżer Asim, który przyznał, że nadal marzy o małym kawałku ciasta, zwłaszcza że nie… Dostaje za to nagrodę. Stan do sprzedaży zwycięskich zadrapań.

„Klient, który wygrał [is] „Bardzo miły facet” – powiedział w sobotę Asim. „Może wrócić… więc jestem optymistą”.

Co więcej, interesy nabierają tempa, odkąd 63-letni Murray wygrał we wtorek drugą nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów, grając w loterię 200X w Nowym Jorku.

W sierpniu 2022 r Wygrał 10 milionów dolarów grając w Black Titanium.

„Sklep stał się sławny” – powiedział Asim.

„Widziałem nowe twarze, niektórzy przychodzą i pytają [about the] Szczęśliwy sklep. Mówią, że stąd będą sprowadzać gaz, a to też jest dobre dla biznesu.

Według urzędników loterii za oba zwycięstwa Murray zgarnął łącznie 6 milionów dolarów po opodatkowaniu. Za każdą grę trzeba zapłacić 30 dolarów.

H&A Gas & Convenience przy Avenue H w Flatbush było miejscem wielu wygranych na loterii. Roberta Millera
Wielokrotny zwycięzca loterii Wayne Murray kupił swoje zwycięskie losy w H&A Gas & Convenience przy Avenue H w Flatbush. Roberta Millera

Nowy Jork płaci premię w wysokości 10 000 dolarów sprzedawcom detalicznym, którzy sprzedają zwycięskie jackpoty na losach Mega Millions lub Powerball, ale nie sprzedawcom detalicznym, którzy sprzedają zwycięskie jackpoty w innych mniejszych grach loteryjnych.

READ  Odchodzący pracownicy Twittera twierdzą, że zwolnienia rozpoczęły się pod kierownictwem Elona Muska

Zatem H&A otrzyma część milionów Murraya tylko wtedy, gdy trafi do własnej kieszeni.

Asim powiedział, że nie widział Murraya od czasu jego ostatniego losowania na loterii, ale może to wynikać z tego, że milioner był zbyt zajęty stylowym przechadzaniem się po Wielkim Jabłku.

Biznes nabrał tempa po dwóch dużych zwycięstwach. Roberta Millera
Wayne Murray z Brooklynu świętuje wygraną 10 milionów dolarów w 2022 roku. Loteria w Nowym Jorku

Widziano, jak Murray opuszczał w piątek swój skromny trzypiętrowy dom w East Flatbush nowym Range Roverem SV 2024, którego cena wynosi co najmniej 209 000 dolarów.

W sobotę nie udało nam się uzyskać komentarza, ale dwa dni temu upierał się, że nie chce zwracać uwagi na swoje duże, lukratywne wygrane.

„Niektórzy z nas lubią być konserwatystami” – Murray powiedział w czwartek The Post.

Na początku tygodnia Wayne Murray świętował swoją wygraną w wysokości 10 milionów dolarów w loterii 200X w Nowym Jorku. Loteria w Nowym Jorku

Pracownik sklepu H&A, Hassan Nabil, opisał Murraya jako stałego klienta sklepu i dodał, że nie zmienił się od czasu swojej zeszłorocznej wygranej. Nabil powiedział, że wierzy, że Murray nadal gra na loterii, ponieważ wydaje się, że sprawia mu to przyjemność.

„To bardzo zwyczajny człowiek” – powiedział w czwartek gazecie robotnik.

Według New York Lottery szanse na wygraną w zdrapce 200X wynoszą 1 do 3,64 miliona, a szanse na wygranie w grze Black Titanium wynoszą 1 do 3,53 miliona.

Zapytani przez The Post urzędnicy loterii nie mogli podać swoich szans.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/12/09/metro/brooklyn-store-yet-to-land-tip-for-sale-10-m-lottery-tickets/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania