3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shakira kpi ze swojej byłej teściowej z lalką „wiedźmy” na jej balkonie: raport

Shakira kpi ze swojej byłej teściowej z lalką „wiedźmy” na jej balkonie: raport

Jej wiedźma nie kłamie.

Shakira wywołała dramat w sobotę po tym, jak rzekomo umieściła posąg przypominający wiedźmę na balkonie swojego domu w Barcelonie w Hiszpanii, który znajdował się naprzeciwko domu jej byłej teściowej. Plotka pojawiła się kilka dni po tym, jak piosenkarka wydała nową piosenkę, która według fanów ma kpić z jej byłego męża. Według hiszpańskich mediów.

Kolumbijski artysta – obecnie objęty dochodzeniem w sprawie oszustw podatkowych w Hiszpanii – i piłkarz Gerard Pique Podział w czerwcu 2022 r Po zarzutach, że zdradzał swoją koleżankę z planu.

Potępiające zarzuty pochodzą od matki Pique, Montserrat Bernabeu, która powiedziała dziennikarzom w Barcelonie o lalce ubranej na czarno, z dziko siwymi włosami, spiczastym kapeluszem i przyczepioną do miotły, którą widziała podpartą na balkonie Shakiry.

Hiszpańscy paparazzi zrobili zdjęcia modelkom przypominającym wiedźmy na balkonie Shakiry.
Świergot

Hiszpański program telewizyjny „Más Vale Tarde” poinformował, że Bernabéu poprosił członków ekipy Shakiry o odwrócenie posągu, aby nie był skierowany w stronę jej domu – ale 45-latek utrzymał posąg na swoim miejscu.

Reporter powiedział, że jej była teściowa martwiła się, że piosenkarka robi coś innego z lalką.

„Kilka tygodni temu otrzymałem informację, że matka Pique była zaniepokojona rzekomym rytuałem przeprowadzonym na niej z czarną wiedźmą” ćwierkanie Korespondent z Barcelony Marc Lerado Milan (według własnego tłumaczenia Twittera).

Milan powiedział, że zignorował zarzuty – dopóki „fan Shakiry” nie opowiedział mu tej samej historii. „Poszedłem więc sprawdzić, czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie, i na pewno była to czarna wiedźma naturalnej wielkości z białą brodą” Ukończył.

the "Wilczyca" Piosenkarz – który jest obecnie również objęty dochodzeniem w sprawie oszustw podatkowych w Hiszpanii – i piłkarz Gerard Pique rozstali się w czerwcu 2022 roku po tym, jak rzekomo zdradzał gwiazdę popu.
Mówi się również, że Shakira wypuszcza swój nowy singiel ze swojego domu – piosenkę, która zadziera z jej byłym, rzekomym nowym kochankiem i byłym MIL.
Laurent KOFFEL/Gamma-Rapho za pośrednictwem Getty Images

Przerażający wystrój to nie jedyna rzecz, z którą muszą się borykać sąsiedzi Shakiry. Według jednego z nich, artystka wysadza w powietrze swój najnowszy singiel — ten, który atakuje jej byłego, nowego kochanka, a nawet byłą teściową.

READ  Książę Harry, Megan Archie i dzieci Lillibet są teraz księciem i księżniczką, a wiele królewskich tytułów się zmienia

Shakira śpiewa: „Zostawiłam teściową jako sąsiadkę, prasę na drzwiach i długi w szafie”.

The Post skontaktował się z piosenkarzem „Hips Don’t Lie” w celu uzyskania komentarza.

Tymczasem zwolennicy tej historii w mediach społecznościowych drażnią się z garnkiem od czasu pierwszego opublikowania zdjęć.

„Shakira ustawiająca efektownego manekina na swoim balkonie, aby stała przed domem swojej byłej teściowej, podczas gdy wysadza w powietrze pełnowymiarowy bieg Gerarda Pique, to tandetny standard, do którego wszyscy powinniśmy dążyć w 2023 roku” 1 użytkownik napisał na Twitterze.

„Naprawdę jesteś wilkiem! Jesteś legendą! Pomysł na wiedźmę jest naprawdę świetny,” On śmiał się w przeciwnym razie.