25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shah Rukh Khan wybiera czarny strój.  Alia, Deepika i Kareena zachwycają się na przyjęciu Ananta Radhiki |  Bollywood

Shah Rukh Khan wybiera czarny strój. Alia, Deepika i Kareena zachwycają się na przyjęciu Ananta Radhiki | Bollywood

Gwiazdy Bollywood przybyły do ​​Jamnagar przed trzydniowymi uroczystościami przedślubnymi Ananta Ambaniego i Radhiki Merchant. W piątkowy wieczór odbył się koktajl, w którym wzięło udział wiele gwiazd. (Przeczytaj także | Rihanna pozuje z fotografami i policjantami na lotnisku Jamnagar i wchodzi z nimi w interakcję przed opuszczeniem Indii. Obejrzyj)

Alia Bhatt, Shah Rukh Khan i Kareena Kapoor na ślubie Anant Ambani-Radhika Merchant.

Co Shah Rukh Khan, Alia, Deepika i Kareena ubrali na przyjęcie Ananta Radhiki

Podczas wydarzenia Shah Rukh Khan porzucił koszulę i założył kurtkę i spodnie. Miał też na szyi łańcuszek. Alia Bhatt miała na sobie błyszczącą sukienkę z odkrytymi ramionami. Kareena Kapoor miała na sobie fioletowe sari i dopasowaną bluzkę.

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

Deepika i Ranveer wybrali czarno-białe stylizacje

Deepika Padukone wybrała czarną sukienkę. Jej mąż Ranveer Singh miał na sobie białą koszulę pod kamizelką, marynarkę i dopasowane spodnie. Natasha Poonawalla miała na sobie błyszczącą srebrną kreację.

Na jednym ze zdjęć Ranbir Kapoor śmieje się za nią z Ayanem Mukherjee, podczas gdy Alia stoi w pobliżu. Saif Ali Khan zdecydował się na fioletową koszulę pod marynarkę i spodnie. Jego syn Taimur Ali Khan miał na sobie białą koszulę, krawat, czarny garnitur i spodnie. Ajay Devgn i Akshay Kumar również postawili na czarne stylizacje.

Ajay Devgn i Akshay Kumar również postawili na czarne stylizacje.
Ajay Devgn i Akshay Kumar również postawili na czarne stylizacje.

Uroczystości przedślubne Anant Ambani-Radhika Merchant

Goście z całego świata przybyli do Jamnagar w Gujarat na uroczystości przedślubne młodszego syna biznesmena Mukesha Ambaniego, Ananta Ambaniego, który ma zawrzeć węzeł małżeński z córką przemysłowca Virena Merchanta, Radhiką Merchant.

Od gwiazd Bollywood, takich jak Shah Rukh Khan, Salman Khan, Ranbir Kapoor, po znane osobistości sportowe, takie jak MS Dhoni, Rohit Sharma i Sachin Tendulkar, którzy przybyli z różnych środowisk, aby wziąć udział w wystawnych trzydniowych uroczystościach.

O nadchodzących filmach Alii, Deepiki i Ranveera

Tymczasem fani zobaczą Alię Bhatt w jej nadchodzącym filmie Jigra z Vedang Rainą. Film wyreżyserowany przez Vasana Bhallę zostanie wyprodukowany wspólnie przez Karana Johara i samą Alię. Film ma trafić do kin 27 września 2024 r. W przygotowaniu jest także nowy film Sanjaya Leeli Bhansali Miłość i wojna. W rolach głównych Ranbir i Vicky Kaushal.

READ  W wieku 61 lat zmarł znany szef kuchni i gospodarz Food Network Michael Chiarello

Deepikę można było ostatnio oglądać w thrillerze powietrznym Fighter u boku Hrithika Roshana. W filmie wyreżyserowanym przez Siddhartha Ananda występują także Anil Kapoor, Karan Singh Grover i Akshay Oberoi. Wkrótce będzie można ją zobaczyć w thrillerze science-fiction Kalki 2898 AD u boku Prabhasa. W filmie wyreżyserowanym przez Naga Ashwina występuje także Amitabh Bachchan, a do kin trafimy 9 maja 2024 roku.

Z drugiej strony Ranveer ponownie wcieli się w rolę Simmby w dramacie policyjnym Rohita Shetty’ego Singham Again, w którym występują także Deepika, Ajay Devgn, Akshay Kumar, Tiger Shroff i Kareena Kapoor. Ranveer wystąpi także w Don 3 Farhana Akhtara, który ukaże się w 2025 roku.

rozrywka! rozrywka! rozrywka! 🎞️🍿💃 Kliknij, aby nas obserwować Kanał WhatsAppa 📲 Twoja codzienna dawka plotek, filmów, programów i aktualności o gwiazdach w jednym miejscu